Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

45 minutes ago, Valkyrie said:

Ja obožavam ovsene ujutru jer inače ne volim da doručkujem ali ova jaja na oko sa slaninom su mi jedno u 5 omiljenih jela apsolutno. Još ako su jaja domaća pa budu onako crvena žumanca i da se prže na domaćoj masti a ne ulju... :happy: 

 

Ova gore su domaća, zato se i desi da budu dva žumanca, i da, jaja uvek na masti, eventualno puter, nikada ulje

Link to comment

Divim se vama koji jedete ovsene za doručak. Ja za doručak moram nešto hevi, inače čitav dan nisam sva svoja. Ili ovako jaja, slanina, uštipci, prženice, eventualno kačamak. I sve uvek s pavlakom ili sirom, i jogurt po litre da zalijem. A pahuljice, to uveče ili šta ja znam....usput.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

Divim se vama koji jedete ovsene za doručak. Ja za doručak moram nešto hevi, inače čitav dan nisam sva svoja. Ili ovako jaja, slanina, uštipci, prženice, eventualno kačamak. I sve uvek s pavlakom ili sirom, i jogurt po litre da zalijem. A pahuljice, to uveče ili šta ja znam....usput.

Imao je @namenski jedan super post o jakom dorucku ujutru, ali ne znam na kojoj temi. Cak mislim da je bio na nekoj od gornjih.

Link to comment
2 minutes ago, Singer said:

Jel nikad ulje zbog arome masti ili…?

Ne može da se poredi, to je doručak šampiona. 

Domaća mast+jaja+slaninica da hrska+paradajz neki dobar+jogurt+lebac 

 

Ovo je moj stariji jeo ko mator jedno vreme, samo je to tražio za doručak :wacko: "i šta mu fali" 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Imao je @namenski jedan super post o jakom dorucku ujutru, ali ne znam na kojoj temi. Cak mislim da je bio na nekoj od gornjih.

Potražiću :) a čini mi se i da sam čitala ranije. Ili burek, pite, šta ja znam....ali da bude masno :laugh:

 

Da, i što kaže Valk, gledam da pravim klincima na masti. (Oboje su kao grančice, htela sam pre neki dan na decama tamo da pizdim što neće ništa da jedu. )

Link to comment

Mastimo mi od kad su deca rodjena pa malo kad nam bude dosta presečemo zejtinom.

Uglavnom je to mast, manje maslac pa onda ulje.

Jaja na oko ni kajganu nisam s mašću već sa buterom :nobles:

A jakTM doručak je pod obavezno inače kolaps

  • +1 1
Link to comment

ja volim da doruckujem i to jak dorucak-jaj sa svacim.. sa gljivama,spanatom,sirom,paprikom,tikvicama,slaninicom,sunkom plus neka sezonska salata,jaja uvek na masti ili puteru a u salatu maslinovo..suncokretovo ulje ne koristim ima 12god

 

i onda ne mislim o hrani narednih 6-8sati...ne mogu svaki cas da glednim i da razmisljam sta cu jesti...

Link to comment
30 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel ga rado voziš autom posle takvog šampionskog doručka? :tongue:

Pa ne jede tako pred put, kad se ja pitam.

@Svemir Zeka znam da vrv svetogrdim, ali ne verujem da ćeš ih podgojiti pojačavanjem namirnica životinjskog porekla. Ako treba da se bucnu, gruvaj testenine, palačinke, tople sendviče... 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...