Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

4 minutes ago, Valkyrie said:

Pa ne jede tako pred put, kad se ja pitam.

@Svemir Zeka znam da vrv svetogrdim, ali ne verujem da ćeš ih podgojiti pojačavanjem namirnica životinjskog porekla. Ako treba da se bucnu, gruvaj testenine, palačinke, tople sendviče... 

Oni su toliko mršavi da im se kičma iskrivila. Lekari im davali i neke podgojivače, al im nisam ni dala, nego im rokam B vitamin u mleko, pa malo bude s vremena na vreme. Jedu oni testenine, to obožavaju, ali bi bilo dobro malo i više mesa (uzmu po pola ili 1/4 šnicle), proteina (osim mleka ništa mlečno neće, ekstremno su razmaženi). Bukvalno ono, bacam hranu ako se ne jede za njima. Tri zalogaja i kao gotovo. Sad sam počela malo ovog malog da dresiram, ta količina, pa "poslastica", u to i to vreme....da vidiš kako može

Link to comment

@Svemir Zeka

 

Koliko imaju godina?

 

Ja sam bas bio necejed do nekog prelaza iz nizih u vise razrede osnovne. Sada sam dosao do toga da bih zeleo probati testise ovna.

Edited by Milošica
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

@Svemir Zeka

 

Koliko imaju godina?

 

Ja sam bas bio necejed do nekog prelaza iz nizih u vise razrede osnovne. Sada sam dosao do toga da bih zeleo probati testise ovna.

7 i 11. Pa i ja isto, a da vidiš sad, treba me motkom terati od stola. :lolol:

Nego što vuku te torbetine, saviše se, bojim se zakovrnuće negde usput do škole 

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Svemir Zeka said:

Oni su toliko mršavi da im se kičma iskrivila. Lekari im davali i neke podgojivače, al im nisam ni dala, nego im rokam B vitamin u mleko, pa malo bude s vremena na vreme. Jedu oni testenine, to obožavaju, ali bi bilo dobro malo i više mesa (uzmu po pola ili 1/4 šnicle), proteina (osim mleka ništa mlečno neće, ekstremno su razmaženi). Bukvalno ono, bacam hranu ako se ne jede za njima. Tri zalogaja i kao gotovo. Sad sam počela malo ovog malog da dresiram, ta količina, pa "poslastica", u to i to vreme....da vidiš kako može


Tako sam i ja jeo k'o vrabac kad sam bio klinac, sad mrndžam k'o Šešelj i Čanak, ustajem od stola tek kad krenem da se gušim.

 

Spoiler

i šta mi fali?!



Daj im mokrinskog sira (prilično je neutralnog ukusa, slično mocareli samo malo slanije, kapiram da neće baciti), stavljaj im majonez na sve, barena jaja, čokoladno mleko. Ugojiće se 5 kila za 3 meseca. 

Onda za godinu dana dođi da pitaš kako da ih skineš sa svega toga jer im se krivi kičma od viška. :D

Edited by Plajvi
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Plajvi said:


Tako sam i ja jeo k'o vrabac kad sam bio klinac, sad jedem k'o Šešelj i Čanak, ustajem od stola tek kad krenem da se gušim.

 

  Hide contents

i šta mi fali?!



Daj im mokrinskog sira (prilično je neutralnog ukusa kapiram da neće baciti), stavljaj im majonez na sve, barena jaja, čokoladno mleko. Ugojiće se 5 kila za 3 meseca. 

Onda za godinu dana dođi da pitaš kako da ih skineš sa svega toga jer im se krivi kičma od viška. :D

 

Ih da znaš kako sam se sve dovijala :laugh:

Juče malom napravila topli sendvič, on naravno mora da isprčka unutra šta ima, i vidi nešto žuto a čvrsto, nije se rastopio sir. I pita "šta je ovo žuto", a meni više dopizdi da lažem i kažem: "ne znam." :laugh: i on ćuti, reko sad će da krene nešto da izvoljeva, i kaže aa to je verovatno majonez pa se stvrdnuo. Tako je, rekoh, stvrdnuo se, sve je u redu sa sendvičem

  • Haha 4
Link to comment

 

1 minute ago, Svemir Zeka said:

 

Ih da znaš kako sam se sve dovijala :laugh:

Juče malom napravila topli sendvič, on naravno mora da isprčka unutra šta ima, i vidi nešto žuto a čvrsto, nije se rastopio sir. I pita "šta je ovo žuto", a meni više dopizdi da lažem i kažem: "ne znam." :laugh: i on ćuti, reko sad će da krene nešto da izvoljeva, i kaže aa to je verovatno majonez pa se stvrdnuo. Tako je, rekoh, stvrdnuo se, sve je u redu sa sendvičem


Eto rešenja. :kecman: 

E da, i kad kupiš kremić, daj i njima malo. :D 

  • Haha 1
Link to comment
 
Ih da znaš kako sam se sve dovijala [emoji23]
Juče malom napravila topli sendvič, on naravno mora da isprčka unutra šta ima, i vidi nešto žuto a čvrsto, nije se rastopio sir. I pita "šta je ovo žuto", a meni više dopizdi da lažem i kažem: "ne znam." [emoji23] i on ćuti, reko sad će da krene nešto da izvoljeva, i kaže aa to je verovatno majonez pa se stvrdnuo. Tako je, rekoh, stvrdnuo se, sve je u redu sa sendvičem
aaaa! za pitanje 'a jel na masti' ceo tiganj sa sve metalnim delovima ide u djubre, vruc. a ja idem napolje.

ne dajte da vas zajebavaju u 21 veku.

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...