Jump to content
IGNORED

Dorucak


msmodesty

Recommended Posts

Da se vratimo na temu, zašto svaki put kad spremam najobičnije prženice napravim dimnu zavesu u stanu? Šta se tu može uraditi pogrešno?
temperatura dimljenja ulja, most probabli. ali to je neshto shto samo nachelno mozesh da poshtujesh, poshto ne verujem da proizvodjachi drze ne znam kakav standard za nashe trzishe.

ono, nekad se napravi pakao, nekad ne.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

To se oseti i čuje kroz blindirana vrata, bila bi solidna ideja za biznis napraviti štand/lokal i da se prave samo prženice (kvašenice se kod nas to zove), da ne moraš da pereš zavese svaki put kotkuće. Ista priča kao kad pečeš girice. 

Odgovor: ne znam. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, gospa buba said:

temperatura dimljenja ulja, most probabli. ali to je neshto shto samo nachelno mozesh da poshtujesh, poshto ne verujem da proizvodjachi drze ne znam kakav standard za nashe trzishe.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Pravim ih češće na masti, npr danas. Deca parkirala igračke vatrogasne kamione ispred vrata kuhinje, zajebavaju me i oni. 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

ne dajte da vas zajebavaju u 21 veku.
 

 

Upravo, mi smo magarci, a ova ista deca u vrtiću tj. boravku dok je bio jela/jedu prilično ok. Jaši koga možeš, deca to vrlo dobro znaju.

  • Haha 2
Link to comment

jao, meni švecki astal za doručak i večeru. 

i ceo ga izedem. 

 

najjače kad izedem i ta jaja i slanine i nakoso, pa onda finiš uštupci, puter i marmelada. 

  • +1 3
Link to comment
16 minutes ago, nisam ja said:

jao, meni švecki astal za doručak i večeru. 

i ceo ga izedem. 

 

najjače kad izedem i ta jaja i slanine i nakoso, pa onda finiš uštupci, puter i marmelada. 

 

valjda se zavrsava sa slanim? slano, slatko, slano...

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Da se vratimo na temu, zašto svaki put kad spremam najobičnije prženice napravim dimnu zavesu u stanu? Šta se tu može uraditi pogrešno?

jel turaš mleko?

Link to comment
Just now, renne said:

jel turaš mleko?

Ne, samo jaja umutim viljuškom, posolim, umačem leba s obe strane i na vrelu mast. Verovatno mi se baš pregreje, jbg. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...