Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

danas sam preselio iz kuhinje na balkon 1 sudomašinu. pumpa koja gura vodu u mešalice je preminula. trebalo bi da ima nova za reda 6 crvenih negde kod arene no, meni je navr' glave da bilošta popravljam. pa, ako nekom treba, nek je nosi.

Link to comment
  • 2 months later...

Za dame koje drže do sebe, do stila i opet do sebe - imam par Ray Ban cvikera na prodaju, cena od trećine do polovine niže nego u radnjama po ušću i delta šitiju, 2013 modeli 4187, 2132 (dve boje) i 4163 (ovi brojevi su oznake modela po kojima ćete ih lako izgooglati), Info pp :)

Link to comment
  • 3 weeks later...
Za dame koje drže do sebe, do stila i opet do sebe - imam par Ray Ban cvikera na prodaju, cena od trećine do polovine niže nego u radnjama po ušću i delta šitiju, 2013 modeli 4187, 2132 (dve boje) i 4163 (ovi brojevi su oznake modela po kojima ćete ih lako izgooglati),Info pp :)
Osim što je ovo aktuelno, prodao bih nov XBOX slim 4GB sa svim standardnim kablovima, jednim wifi gamepadom + 2duracell baterije. Comtrade 25999, Gigatron isto, kod Glasa bednih 150 jevreja. Ako neko smatra da to nije dovoljno jevtino da se ne cenka, verovatno bih dao za 140, no sumnjam da ovde ima takvih persona koji bi se seljačile za 10e. :DŠalu na stranu, kome treba, teško da će nađe jevtinije. :)
Link to comment

Nije, neotvaran (konzola, kutija je otvarana). Imaš taj LT flash koji omogućava igranje narezanih igara, a imaš i RGH glič koji je mnogo bolja varijanta, skida sve moguće zabrane i ograničenja (tipa ne moraš da skidaš i režeš pall već i ntsc(, igre pokrećeš sa harda što je uber cool, ne akaš laser, i sl. RGH može da se nađe i za 30ak jura, LT ne znam koliko je, vidi na kupujem prodajem ima tona likova. ja ti dam za 140e, pa ti čipuj :)

Link to comment

Nije za mene. Jedan ortak se nesto dvoumio da li da uzme PS3 ili X-Box pa cu mu proslediti ponudu i javim ako bude nesto :)

Link to comment

Dobar dan.Prodajem sve sto se nalazi na slikama, a to je:- Yamaha AV receiver RX-V350, ispravan- Yamaha DVD-S350, potrebno je da se zameni laser- Komplet zvucnika, front + 4 satelita Yamaha NX-S120, ispravni- Subwoofer Yamaha SW-P240, ispravan- Video recorder Sony SLV-SE440, ispravan- Dva originalna Yamaha stubica-nosaca za zvucnikePopus' za sve u paketu.Ako ima zainteresovanih, molim da se jave PM-om. Hvala.V7VmtLr.jpgt8AWbH2.jpg

Edited by garoviks
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...