Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Ovaj ima ukus na barut - neprijatan, ali kontam da u sadejstvu sa drugim ukusima moze da lici na nesto.
alal ti marketing..kako sad mislis da ce neko to da uzme,bolje odmah prospi daun d drejn
Link to comment

dajem prilican broj ploca zajedno sa finom hendmejd policom (ploca ima svakakvih, neke za uzivanje, druge za smejanje/ne primam reklamacije :) ) za tri paketa flasirane negazirane vode.

Link to comment

@kaubojnapravi polpetone sa tunjevinom i suni te kapare unutra. imas raznih recepata, osnovna podela je na one koji se kuvaju i jedu hladni i oni koji se peku u rerni i dobri su i topli.FSCN2118.JPG

Edited by aram
Link to comment
dajem prilican broj ploca zajedno sa finom hendmejd policom (ploca ima svakakvih, neke za uzivanje, druge za smejanje/ne primam reklamacije :) ) za tri paketa flasirane negazirane vode.
Ploča as LP's? Davaj! Mora li se do Španije po njih?
Link to comment

da li je neko zainteresovan za dve crvenouhe kornjace? stare su 10 godina. ja vise nemam uslova. preko potrebni su dobri uslovi, znaci, ako se i nekome dopadne ideja da ima dve kornjace, mora da ima uvid u sledece:ja ih drzim u velikom akvarijumu, ali i to postaje malo.cuo sam takodje da ne mozes da ih odneses u zoo vrt jer ih imaju previse.najbolje bi im bilo kada bi imale koliko-toliko prirodnu okolinu. npr. da neko zivi u kuci, ima novaca da moze da izgradi neki veliki bazen sa svim stvarcicama kao sto je kamenje, bazen, negde gde ce se odmarati na suvom... znam da je ovo prilicno tesko naci.iskreno, ove kornjace nisu za stan, tj. ja nemam uslova da ih drzim, ali ako ih niko ne uzme, ostace kod mene.ne mogu da se ostave napolju u neku od "prirodnih stanista" jer bi uginule sa prvim mrazom-zahladjenjem.u slucaju da se neko zainteresuje, dobro razmislite, takodje nije lose da prodje par dana, da se savetujete sa ukucanima, ako zivite sa nekim, pa, ako ste odlucili, javite se.

Link to comment

rotkvica |nemam neke reprezantivne. kopao malo po folderima, i vidim da imam fotke, ali nisu bas cool. videcu ovih dana da ih bolje snimim, i bacim koju.hartmann |da, u pravu si. imaju oni momenat hibernacije. u mom slucaju [buduci da ne mogu da se zabiju u mulj] slabije jedu. tj. ne jedu.ctale |prvo, odlican ti je potpis! :D mene malo smaraju poznanici sa non-stop.. "u jee koliki ti je stomak!" razumem da to jednom kazu [ne smeta mi, ali je dosadno] nego kao da im je to nekakva mantra... sada [jedva cekam trenutak] cu da im kazem: "bolje stomak od piva nego grba od rada.kako lepo ovo izgleda na fotografiji! mojim kornjacama bi ovo bilo banja ili raj. :) jel imas jos neku informaciji, gde je to na palicu, ili mogu lako da izguglam.takodje, hvala za link od 'terarista':)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...