Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Prodajem Toshiba Excite tablet.http://www.gigatronshop.com/tablet_pc/toshiba_excite_at10-a-104-25475Kao što vidite na linku, cena je 34k dinara. Dajem za 200 evra. Dobio sam ga na nagradnoj igri, a imam i 10" i 7" tablet, pa mi je ovo višak. Kontakt na PM.

Link to comment

Šta ne valja, učitava mi se normalno? Evo možda ovde:http://www.gsmarena.com/toshiba_excite_pure-5502.phpŠto se garancije tiče, ne znam šta da tačno kažem. Ovo je osvojeno u Hrvatskoj i uručeno od Toshiba predstavništva. Trebalo bi da CT Computers primi garanciju bez obzira što je uređaj iz Hrvatske, ali čak i da ne prime, primiće od mene, tako da ako ti se ikada pokvari, mogu ja koji ih poznajem lično jednostavno da im kažem da se meni pokvario tablet i da mi treba garancija, tako da to neće biti problem.

Link to comment

Malocas nije radio. Nisam ja potencijalni kupac nego mi je jedan drugar skoro pricao da razmislja o tabletu. Poslao sam mu ponudu na mejl pa cu ti javiti ako bude zainteresovan.

Link to comment

ustupam 5 termita (teretana + kardio) u gym-u u sc vracar. vazi za muske osobe, jer ce se zenske teze provuci pod mojim imenom. mogu se iskoristiti do kraja meseca, a kartica se moze preuzeti do sutra uvece. pederi stop.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Xbox 4GB Slim, praktično nov, upaljen možda 3, 4 puta. Nema na sebi ni najmanji znak korišćenja. .. Nema kutiju, raspakovan pre carine. Nije otvaran, nije modovan ni u kom smislu, postoji mogućnost flešovanja, to je jako jevtino, oko 15e.U radnji oko 25.000, kod Glasa u radnji 150e...- Konzola- 1 gamepad + 2 baterije- Video kabl- napajanje

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • 2 weeks later...

Је л могу ја да продам/трампим/увалим стотинак насниманих касета са рок музиком разних извођача. Има и кантрија и озбиљне, једино нема наше :) .

Link to comment

Na prodaju plavi Samsung Galaxy S3, perfektno stanje, čuvan i održavan, nema zarez na sebi. Full fabričko pakovanje + fiskalni + gratis silikonska futrola. Garancija još 11 meseci, tj 2 godine od 26.10.2012. Kupljen u vipu pa otključan sa kodom radi korišćenja na telenoru, nisam siguran da to znači da je otključan za sve mreže ili samo za telenor pa ne bih da dam lažnu informaciju.Napomena: telefon dostupan tek za par dana kada mi stigne novi pošto se prebacujem kod drugog provajdera pa čekam da prođe procedura.Cena: 250e, onda vi kažete jel to poslednja cena, ja kažem nije, 240e je, ispod ne može. smile.gif

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...