Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

e renne, kakva im je TV. imam direct @ home kod oriona i voleo bih da se rešim budjavog Ikoma, ali mi TV ponuda deluje nekako siromašno ...

Link to comment

pa jeste dosla siromašna, ali ja imam i total tv, pa mi taman dobro dođe da popunim ponudu sa arenasportom, klasiktv-om, nat geo wild i sličnim kojih nema u sbb-u.Korektna ponuda za nezahtevne gledaoce

Link to comment
pa jeste dosla siromašna, ali ja imam i total tv, pa mi taman dobro dođe da popunim ponudu sa arenasportom, klasiktv-om, nat geo wild i sličnim kojih nema u sbb-u.Korektna ponuda za nezahtevne gledaoce
Oces da strimujes vencanje :ss1:
Link to comment

Prodaje se htc desire, root-ovan, može sa HTC sence-om, može non-sence (može i ne root-ovan)Uz njega ide i:- 16gb sd kartica,- držač za automobil,- dve različite maske za telefon,- rezervna folija za ekran- kutijaTelefon je malo oštećen ali to se ne vidi kada mu se stavi maska.Cena prava sitnica: 15 000 rsd

Link to comment
Prodaje se htc desire, root-ovan, može sa HTC sence-om, može non-sence (može i ne root-ovan)Uz njega ide i:- 16gb sd kartica,- držač za automobil,- dve različite maske za telefon,- rezervna folija za ekran- kutijaTelefon je malo oštećen ali to se ne vidi kada mu se stavi maska.Cena prava sitnica: 15 000 rsd
možda bi neko i hteo da kupi kada bi te uopšte razumeo šta prodaješ
Link to comment
Kupujem:1. Istorija za prvi razred srednjih stručnih škola - Dragoljub M. Kočić2. Apolo: Opšta istorija likovnih umetnosti – Salomon Renak
U Enjubu u bloku 45 postoji već više godina velika antikvarnica knjiga. U ovo vreme je gužva a tražene su knjige za osnovnu i srednju školu. Prodavnica je u prizemlju, gleda na tramvajsku prugu. Ima dosta knjiga izloženih ispred, moguće je da oni to imaju. Viđao sam knjige iz umetnosti od pre par decenija, tj. tip knjiga kakav se može naći na sajmu knjiga na galeriji hale 14 ili drugom spratu hale 1.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...