Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

rotkvica |nemam neke reprezantivne. kopao malo po folderima, i vidim da imam fotke, ali nisu bas cool. videcu ovih dana da ih bolje snimim, i bacim koju.hartmann |da, u pravu si. imaju oni momenat hibernacije. u mom slucaju [buduci da ne mogu da se zabiju u mulj] slabije jedu. tj. ne jedu.ctale |prvo, odlican ti je potpis! :D mene malo smaraju poznanici sa non-stop.. "u jee koliki ti je stomak!" razumem da to jednom kazu [ne smeta mi, ali je dosadno] nego kao da im je to nekakva mantra... sada [jedva cekam trenutak] cu da im kazem: "bolje stomak od piva nego grba od rada.kako lepo ovo izgleda na fotografiji! mojim kornjacama bi ovo bilo banja ili raj. :) jel imas jos neku informaciji, gde je to na palicu, ili mogu lako da izguglam.takodje, hvala za link od 'terarista':)
To je Palicki Zoo vrt, imaju sajt i kontakt informacije. Ove kornjace nikako ne bi smele u domace vode jer se lako prilagode i ugroze domace vrste. Udomljavanje je jedino resenje.Za "Bolje stomak.." je zasluzan stariji jr. ;-)Sent from my ST23i using Tapatalk 4 Beta
Link to comment

Уваљујем џак цемента, неначет. Мало се скаменио делимично, али може да се извуче једно 20-25 кила, па ако неком значи..

Link to comment
  • 3 weeks later...

posto se ponasate ko odredjena nacionalna manjina, smanjujem na 325. ako ni tolko nemate idem na limundo da ga prodam bogatasima. ne znam u stvari ni sto se petljam sa vama ovde.a imam i beats by dr dre monster studio slusalice, original, 100 ojra.

Edited by Miralem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...