Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Majica je bodi, nije duks, mogu je obući ali me zateže. Imam 175cm i 70 kg tako da je za nekoga te visine(ili malo manje) i manje kilaže. Novo. Ide za 25 evra.
Da li je u tih 25e uračunat i onaj USB kabl levo?
Link to comment

Sam' da prekinem ovo raspitivanje sa svojom potražnjom. Naime, treba mi TV. Ona klasična varijanta, soc Samsung, sivi ili bilo kakav drugi. Dakle, neki standardni, marka nije važna, bitno je da normalno šljaka. Ako nekom stoji u nekom budžaku, pa mu ne treba ili hoće da ga se ratosilja, tu sam za ponude. U principu, treba mi na dva meseca tako da bi mogla da padne i neka pozajmica, al' otvoren sam za sve opcije...

Link to comment

Posto sam poceo da radim trebace mi laptop pa da pitam ima li neko polovan koji ceni od 100 do 150 evra? Moze i na poklon(kad moze MP da trazi mogu i ja :wicked: )

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ima li ovde kolekcionara (konkretno me zanima procena jednog Burago modela 1/24 i neke kolekcije poštanskih markica)?
Ne znam za burago :) al filatelisti su imali ranije jednom sedmicno (dal subota) sastanke kod Slavije. Tamo su mogli tacno da ti odrede vrednost svake markice.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...