Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Kako god želite. Negativnih komentara je svuda, pa i ovde.Priča je prosta: onaj koji plaća nudi toliko. Ko hoće - hoće.
Prica je mnogo prostija: nezaposlenost, kriza, nesigurnost, doveli su do toga da se namnozio jedan sloj ljaljana, klipeta, prasaca, kulova, prevaranata i ostalih smradina koji zamisljaju da su uhvatili Boga za muda i koji sistematski ponizavaju ljude koji su, za razliku od njih, nesto u zivotu procitali, saznali, nekakav talenat pretvorili u plodotvorno dejstvo na ovom svetu. Ja ne znam da li si ti, rodjace, ikada napisao ista drugo u zivotu osim "Joja ima noja, mamo moja", tanka - debela - tanka - debela, kada mislis da prozni rad od 70 strana sme, u bilo kom svetu, proslom, sadasnjem, ili buducem, sme da kosta kao jedna petina prosecne mesecne plate. Zelim ti apsolutno sve najgore sa tvojim poduhvatom, ma kakav on bio. Da stvar bude gora, nesto sto ima 70 strana ne zove se kratka prica, vec novela, sto mi govori da ti ne znas apsolutno nista o prozi. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Pronašao sam stare razglednice u podrumu. Pisane lakonski albaharijevskim stilom, autentična građanska balkanska književnost druge polovine dvadesetog veka, pa konkurišem. Prava kratka priča.Gugl prevodilac (ne mora da se plaća, da olakšam)Our dear. We arrived in Budva. Time is nice. Sun and swim every day. Do not worry about us. Your children.Koliko se dobija? Poklanjam autorsko pravo.

Link to comment
Prica je mnogo prostija: nezaposlenost, kriza, nesigurnost, doveli su do toga da se namnozio jedan sloj ljaljana, klipeta, prasaca, kulova, prevaranata i ostalih smradina koji zamisljaju da su uhvatili Boga za muda i koji sistematski ponizavaju ljude koji su, za razliku od njih, nesto u zivotu procitali, saznali, nekakav talenat pretvorili u plodotvorno dejstvo na ovom svetu. Ja ne znam da li si ti, rodjace, ikada napisao ista drugo u zivotu osim "Joja ima noja, mamo moja", tanka - debela - tanka - debela, kada mislis da prozni rad od 70 strana sme, u bilo kom svetu, proslom, sadasnjem, ili buducem, sme da kosta kao jedna petina prosecne mesecne plate. Zelim ti apsolutno sve najgore sa tvojim poduhvatom, ma kakav on bio. Da stvar bude gora, nesto sto ima 70 strana ne zove se kratka prica, vec novela, sto mi govori da ti ne znas apsolutno nista o prozi.
+1
Link to comment

Podstaknuta oglasom od 1 e po stranici uputim se danas na sajt elance i evo 2 mogucnosti koje sam iskopala, mi sto zgubidanimo ovde bi pare namlatili samo da ocemo :lol: od mora ponuda naletela sam i na jednu jedinu iz Srbije :) Need Quality Forum Poster Add to Watch ListHourly: Less than $10 / hr for 3-4 weeks | Web Content | Posted: Nov 22, 2011 | Ends: 9d, 23h | 3 ProposalsI need an experienced forum poster. What I need is someone who can post and participate in forums, Yahoo answers, AfullCup, and other answer type sites, Craigslist, blogs and so on. I will count on you to know how to find relevant sites that meet the specific criteria. You will be responsible for creating accounts. What you will be doing is posting helpful response to questions and participating in discussions about the topics I provide. In the post you will include a link to a relevant page on my website. I will provide you with a list of topics and the appropriate link. I am not doing this to gain links to my site but rather traffic from individuals reading the posts you create and the rest of the discussion. Spamming links everywhere with poor content will not result in much traffic and it will probably get you banned from these sites. It is recommended you focus on quality and high traffic discussions rather than quantity of links. Anyone hired will have their own tracking links...Poslodavac iz nasih krajeva :o I need a comprehensive ebook about narcissistic men, written for women. It should be about how women can identify narcissistic men and how they can deal with them. I will provide you with a detailed list of questions that should be adressed in this ebook. This will be a work for hire project and I will require a signed work for hire agreement before any funds are dispersed. Also - this book needs to contain photographs. I'll need roughly about 90 pages of content.dispersed. Also - this book needs to contain photographs. I'll need roughly about 90 pages of content.Skills: Ghostwriting, Web Content, Content WritingNashRadway, Serbia

Link to comment
Bolje juri za 3.12 Citao sam da su najavili da ce prvog dana da furaju novije stvari i zadnji album a drugog dana stvari koje redje sviraju sa pocetka karijere.
Rezervna opcija mi je da sa lepsom polovinom idem 3.12, 2.12 bi isao sa ortacima sto je bolja varijanta zbog opijanja :D . Mada ako je ovako kao sto ti kazes mozda ipak na kraju odem u subotu na koncert, ionako nisam bas preslusao ovaj novi album.
Link to comment

Drugar prodaje nov PS3 od 320GB za 270e. PS je dobio na Uefa CL fantasy kao najbolji igrac kola i otvoren je samo da se proba.Zaboravih da kazem da je slim verzija.ps3slim%20%281%29.png

Edited by Moća
Link to comment
  • 2 weeks later...

IZUZETNA PRILIKA!prodajem/trampim/uvaljujem forumski nik "darling"! uniseks nik, lepog trocifrenog broja, sa zavidnim stazom, nekompromitovan. avatar gratis uz nik.ponude primam na pm.

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...