Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Ima moj tast, videcu ujutro pa ti javljamSent from my GT-I9000 using Tapatalk
Bilo bi super. Ne treba meni neki extra kamperski koji se razvlači 6 sati, nego onaj mali, vrste iglo:sator.jpg
Link to comment

Golf I, '84 godište, bele boje, prvi vlasnik, prešao 261.000, sve vreme garažiran, očuvan, samo je oštećena hauba iznad desnog fara jer je rođak prošle godine uradio u otvorena vrata kamiona, ali je sitan kvar. Prošle godine odrađen kompletan tehnički, promenjeni svi filteri i ulje, očuvane gume, nema nigde rđe a gde je ranije postojala - sanirano i prefarbano. Registracija istekla danas.

Link to comment
Golf I, '84 godište, bele boje, prvi vlasnik, prešao 261.000, sve vreme garažiran, očuvan, samo je oštećena hauba iznad desnog fara jer je rođak prošle godine uradio u otvorena vrata kamiona, ali je sitan kvar. Prošle godine odrađen kompletan tehnički, promenjeni svi filteri i ulje, očuvane gume, nema nigde rđe a gde je ranije postojala - sanirano i prefarbano. Registracija istekla danas.
pitaj bracu petkovica
Link to comment
zar grunf nije kupio nekog japanca koji besprekorno radi
nešto se sećam da je napravio sopstveni auto i da je prestao da nosi majicu "Tko leti - vrijedi, tko ne leti - ne vrijedi"
Link to comment
zar grunf nije kupio nekog japanca koji besprekorno radi
Ja ga danas video u nekom dzipu japancu kod gradske skupstine...doduse imo je neki cudan tanjir na krovu
Link to comment
Ja ga danas video u nekom dzipu japancu kod gradske skupstine...doduse imo je neki cudan tanjir na krovu
jel to ono za naručivanje klope preko Interneta?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...