Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Moja firma nudi obične stolice, potpuno besplatno. Nisu razvaljene, ali nisu baš ni mlade (sedam godina). Mogu da se upotrebe još uvek, ali u kancelariji nema mesta za njih jer smo nabavili nove. Izgledaju ovako - 2486_crna%20kancelarijska%20b-2.jpg. Broj stolica - više od deset, a manje od dvadeset (znaću više ovih dana).

Link to comment

je l ima neko neke salvete iza sakupljackih dana kojih bi da se otarasi?potrebne su mi, nesto sma se uhvatila dekupaz tehnike, a moja mami je bacila moje jos pre nekoliko godina.pa ako neko ima i voljan je... :)

Link to comment
je l ima neko neke salvete iza sakupljackih dana kojih bi da se otarasi?potrebne su mi, nesto sma se uhvatila dekupaz tehnike, a moja mami je bacila moje jos pre nekoliko godina.pa ako neko ima i voljan je... :)
I ti :) Ja kupujem i mogu da ti ponudim menjazu posto samo u retkim prodavnicama moze da se kupi na komad pa puknem pare za celo skupo pakovanje, najlepse sam nasla i zacudo najpovoljnije u onim Bozen prodavnicama. Hobi radnja na Bezaniji mi je predaleko. Tako sad imam jedno 5 bas lepih motiva a toliko mi ne treba. Ako si zainteresovana javi se na PP Inace, lepo moze da se odstampa sta god pozelis na pirincanom papiru, ja sam radila i neke slike pa mi je to bilo dobro resenje
Link to comment

nije bila fora iz zabavnika, ja sam sakupljala, i sve drugarice su sakupljale. bolje je bilo to od ere koja je dosla posle- mirisljavi pairici ali, i tu sam bila revnosna. :isuse: 'ajde, ljudiii, sigurno ima neko ko bi mene i ljutka tj. ljutku ;) mogao da usreci.

Link to comment
Moja firma nudi obične stolice, potpuno besplatno. Nisu razvaljene, ali nisu baš ni mlade (sedam godina). Mogu da se upotrebe još uvek, ali u kancelariji nema mesta za njih jer smo nabavili nove. Izgledaju ovako - 2486_crna%20kancelarijska%20b-2.jpg. Broj stolica - više od deset, a manje od dvadeset (znaću više ovih dana).
jel ovo jos uvek aktuelno? mozda ce nam trebati sad za tribinu... pitam sutra pa ti javim?
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...