Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

hm, gde li se denuo topic za desperately seeking :( bice zaista kinky, ali ako neko ima (ili mislite da poznajete nekog ko bi mogao da ima) staru kameru bauer macro royal 10e (i pretpostavljam i 8 i 6e, i jos poneki model) koje imaju singl frejm opciju i snimanje na 56 frejma rado bih pazario (fali mi kriticni poklopac na jednoj, za dve baterije a mehanizam je pipav, hoce da ga pokrene samo pod odredjenim uglom, tj bez poklopca skoro nikako)vako nesto? Bauer-10E-1.jpgili da trazim po buvljacima i limundima dok mi oci ne ispadnu :( znam da ima neka majstorska radnjica sa super osam kamericama u bgu ali ne znam tacno gde...zahvalan, p.

Edited by palfoot
Link to comment
Nov žemski bicikl od zaove tj. zaovin :)Model Passat Lady, sa 6 brzina, podesivim zenskim sedistem i grip shift menjacima. Star dve godine (od toga vecinu vremena proveo u stanu) slabo koriscen, prakticno nov, gume u odlicnom stanju.Nov-zenski-bicikl-na-prodaju-povoljno_slika_XL_1232303.jpg
Je l' jedini ja ovde primećujem da su sveće i svećnjak na TA pećki postavljene tako da formiraju tuki, sa sve crvenim glavićem na vrhu? :unsure:
Link to comment
Je l' jedini ja ovde primećujem da su sveće i svećnjak na TA pećki postavljene tako da formiraju tuki, sa sve crvenim glavićem na vrhu? :unsure:
zelena kockasta muda, kako to ne primetiti Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...