Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Potrebne kratke priče na engleskom jeziku.Priče moraju biti autorske i mora se ustupiti autorsko pravo.

Žanr: SF i romantične (ljubavne priče).Dužina: 35-70 strana (1.800 karaktera po strani).Plaćanje: 1€ po straniPonude sa rokovima šaljite na mail:dzastin.kejs@gmail.com

upravo sam htjela da negdje kopipejstam ovaj oglas tj konkurs koji sam nasla na berzicieuro po strani :Hail:
Link to comment
poslo sam mu avtorsku pricu Do Androids Dream of Electric Goats?dodje mi 230 evra :fantom:
ja cu mu poslati jednu novelu, mislim da je mnogo dobra, potrudio sam se oko nje. desava se u Rusiji. zove se "Ana Karenjina: Poglavlje 1".ima toga jos
Link to comment
ja cu mu poslati jednu novelu, mislim da je mnogo dobra, potrudio sam se oko nje. desava se u Rusiji. zove se "Ana Karenjina: Poglavlje 1".ima toga jos
jebote, i ja pisem slicno nesto samo sto se zove ana kurnjikova, girl hit by the train!al ajd, ako si vec zavrsio, ti salji. Edited by ToniAdams
Link to comment
jebote, i ja pisem slicno nesto samo se zove ana kurnjikova, the girl hit by the train!al ajd, ako si vec zavrsio, ti salji.
ma nema veze, salji ti, ima batica para za sve.meni samo ne ide u glavu kako mu se isplati - covece, 103 dinara za stranicu autorske proze?! pa ko jos to moze da plati? inače, pišem za novac još od vremena kada je predsednik Vlade bio Radoje Kontić. molim, apelujem, preklinjem autora oglasa da ne pokušava da brani, objašnjava ili tako nešto, pošto se, čitajuci ovu "poslovnu ponudu", osećam kao da me je neko pljunuo u oko i utrljao glavićem. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...