Jump to content
IGNORED

MotoGP


mjone

Recommended Posts

Od početka saradnje KTM-a i Tech3, ktm isporučuje sva četiri fabrička motora. Nije nikada bilo da Tech3 ima godinu dana stariji motor. 

 

Ali svejedno. Ostaviti u prašini Bindera i Milera koji toliko km imaju na toj mašini, a šta tek reći za Augusta Fernandeza :)

Link to comment
6 hours ago, smooth.Op said:

Od početka saradnje KTM-a i Tech3, ktm isporučuje sva četiri fabrička motora. Nije nikada bilo da Tech3 ima godinu dana stariji motor. 

 

Ali svejedno. Ostaviti u prašini Bindera i Milera koji toliko km imaju na toj mašini, a šta tek reći za Augusta Fernandeza :)

 

Jeste jbt, previd sa moje strane. 

 

Što se augusta tiče, čovek je odvozao svoje u motogp :)

Link to comment

Priča se da je Liberty media novi vlasnik Moto GP-a. Navodno se zvanična objava očekuje narednog trkačkog vikenda u Teksasu.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Fenomenalno! 
Ne pratim redovno, koliko su ceste ovakve ludacke trke?

Ovaj sa sk bi valjalo da malo iskulira. Nema potrebe za ovolikim lozenjem

Link to comment
1 minute ago, MeanM@ said:

Fenomenalno! 
Ne pratim redovno, koliko su ceste ovakve ludacke trke?

Ovaj sa sk bi valjalo da malo iskulira. Nema potrebe za ovolikim lozenjem

Zavisi puno od staze, ova je stvorena za spektakl.

  • +1 2
Link to comment

Umalo se ne zajebah, bio na kampovanju kasno stigao, otvorim temu, samo pročitam spojler za MM-a, nije strašno.

 

Sjajna trka, biće prvenstvo ove godine ludilo. Predviđam trojicu u igri pred poslednjeg kola...

 

Jedan bold statement, Acosta je top 3 vozač na gridu, kako leti sa motorom, menja težište, leže, kontroliše, van pameti. Jedini za koje bih mogao da kažem da su skilovaniji vozači su Markez i Kvartararo, i eventualno Martin. Akosta je ostavio Bindera tipa 11 i Milera 21 sekundu iza sebe, tako nešto... Opak blam KTM fabričkih vozača... Uopšte mi nije jasno što ga odmah nisu ubacili umesto Milera za koga je odavno jasno da nema nešto više što je potrebno za češće prisustvo na podijumima. 

 

Vinjales od spaljivača Yamahe do ponovnog osvajanja trka, malo je reći da je fenomenalno vozio, u modernom motogp put od 10 do prvog mesta je praktično nemoguć (ako niste MM ili tako neki ludak). Svaka čast, doktorska vožnja. 

 

Najdraže mi je zbog Beštije. Mnogo zaboravljen, zapostavljen prošle godine, sada je ostavio iza sebe i Banjaju i Martina. Car.

 

Morbideli (koga imam u fantaziju :rolleyes:) taman odradi kvale koliko toliko normalno i padne, pakao. Ako se nešto radikalno ne promeni do kraja sezone, mislim da je njegova karijera u motogp caput. Možda mu Rossi da mesto u VR46 i ovako mu je kao ćale...

 

Sve 4 aprilije u top 11, ko je to mogao i da pomisli pre samo par godina...

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...