Jump to content
IGNORED

Zubari i informacije o kasapljenju vilica


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

O, bože...
pusti coveka, voli da bude sampion u zubometriji a i ludi kure je pa voli da se kurci :lol: ako, bar sam naucio nesto novo od njega: sto vise postova na forumu to losiji stomatolog. sto manje postova na forumu to bolji stomatolog. ko ne koristi internet - najbolji stomatolog.
Link to comment
...Tema je bila totalna anestezija. Ja sam definitivno PROTIV, osim u usko idnikovanim situacijama.
ne znam kakvo se uopće moglo 'raspravljati' o temi opće anestezije kao elektivne anestezije u stomatologiji, kad je za takav zahvat potreban anesteziolog i sala za reanimaciju, koju na ovom prostoru ima zanemariv broj stomatoloških praksi. dakle, besmislena rasprava nikakve praktične važnosti aka laprdanje. a ako si se htio promovirat kao stomatolog na forumu, super- uključi se u odgovaranja na pitanja o kasapljenju vilica. nadmetanja tipa tko ima bržu turbinu i deblji endoskop nikoga ne zanimaju....
A moja zubarka podrzava to o bolu i skakanju na stolici. Jos mi, medjutim, nije objasnila sta to tacno znaci.
sado
Ja molim da mi ne daju anesteziju i posle kukam, jer me boli.
mazohizam Edited by Nicol
Link to comment
diplomirala? :) auuuu ala vreme letiiii :) kako bilo, cestitam, cestitam :)
pre mesecak dana (: nikada necu prezaliti sto ste me lisili spremanja ispita kod vas poslednje dve godine (: cim proradi, dodjem u birtiju da se setim lepih dana (:i hvala (: oftopik je i necemo vise (:
Link to comment
a ako si se htio promovirat kao stomatolog na forumu, super- uključi se u odgovaranja na pitanja o kasapljenju vilica. nadmetanja tipa tko ima bržu turbinu i deblji endoskop nikoga ne zanimaju....
Prvo proĆitaj cIJelu temu, lagano od poĆetka, pa ćeš skužit™ štO je tOčno bilo pitanje, Tko je štO pisao, pa sI ponovo luksuziraj™ napisaT poslednju rečenicu. :isuse:
Link to comment
Prvo proĆitaj cIJelu temu, lagano od poĆetka, pa ćeš skužit™ štO je tOčno bilo pitanje, Tko je štO pisao, pa sI ponovo luksuziraj™ napisaT poslednju rečenicu. :isuse:
Malo je klosharski ismevati neciji jezik.
Link to comment
Prvo proĆitaj cIJelu temu, lagano od poĆetka, pa ćeš skužit™ štO je tOčno bilo pitanje, Tko je štO pisao, pa sI ponovo luksuziraj™ napisaT poslednju rečenicu. :isuse:
tenks, al ima nas što razumimo i nakon što jednom pročitamo...
Link to comment
Još klošarskije je nekoga napušavati bez bilo kakvog argumenta. End Of
izvini, a kako je ona to tebe napusila? ako vec zelis ovde da se predstavis kao bolji zubar od diga (ili uopste kao dobar zubar), bolje bi ti bilo da poslusas njen savet. ovakvim postovima si verovatno izazvao kod vecine forumasa reakciju tipa "jbt, nadam se da ovo nije moj zubar".pozdrav
Link to comment
  • 3 weeks later...

Zubari, gde ima da se kupi Hibideks® Dap (u bočici, za ispiranje ždrela) i zašto nema nigde a jedina zamena koju mi nude je švapska pa košta 3x više? (uzeo sam tester i nisam pametan, ne deluje mi kao da je to to, mada sam davno koristio ovo pa je moguće da više nemam osećaj za feeling)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...