Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Sasvim je ok Trenton

 

Ipak, ja uzeo komad osušenog, baš u Metrou, vakumiran, izgleda mnogo bolje nego oni u Maksiju

Posle nove godine ću da ga namačem i lupam...

Link to comment

mozda je svetogrdje, al ipak moram da pitam...

jel ima negde u bg da se kupi kora za picu, ne ona polupecena, vec ona od zivog testa, smotana u rolnu kao kore za pitu...

Link to comment

mozda je svetogrdje, al ipak moram da pitam...

jel ima negde u bg da se kupi kora za picu, ne ona polupecena, vec ona od zivog testa, smotana u rolnu kao kore za pitu...

 

U Metrou ima, nisu urolane nego kao i druge kore, zamrznute po dve u pakovanju. Neka generic marka, možda ona metroova "aro".

Link to comment

e hvala, jel mogu da se odvoje zamrznute da ne moram da pecem obe odjednom? i jesu li okrugle ili cetvrtaste?

 

okrugle su. dok su zamrznute, mogu da se odvoje  (nisu prevelike, prečnik im je čini mi se manji od ovih standardnih polupečenih). Međutim, ako se malo otkrave onda eto belaja, očas se slepe.

Link to comment

tja, vise bi mi odgovarale cetvrtaste, valjda uz "seci usi krpi dupe" metod mogu da je napravim cetvrtastom....

 

2 katamaran, pakovane su isto kao kore za pitu, zajedno sa papirom za pecenje, valjda da se ne bi slepila... i nije zamrznuta, vec stoji u frizideru, isto kao i druge kore, bilo ih je navodno u veru, ali ih nema vise

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...