Jump to content
IGNORED

Samo SF


расејан

Recommended Posts

Мени је ономад док сам га читао у 27-ци док сам се враћао са факса био потпуно неразумљив. Оставићу га још коју годину да ускисне.

Link to comment
Мени је ономад док сам га читао у 27-ци док сам се враћао са факса био потпуно неразумљив. Оставићу га још коју годину да ускисне.
Gde god da si se vraćao 27-om sa faksa (ETF?), nije moglo da traje duže od 20 minuta. Prekratko za Vulfa.
Stoji mi nepročitan već godinama bez nekog posebnog razloga. Vidiš vidiš, moglo bi se poraditi na tome.
Pozdravljam.
Link to comment
A sta je s nastavcima, kakvi su, je l citao neko?
Ih! "Je l' čitao neko?"Dosta slabiji, ali vredni čitanja. Objašnjenje Hypotheticalsa i razvoj vremena iz poslednjeg dela trilogije mi je zavrtelo glavu kao ništa posle jednocifrenog broja godina i Sirijusa, Galaksije i opservatorije. A načitan sam i podosta ciničan tip. Eto.
Link to comment

Vratih se iz Zagreba sa prvih 6 brojeva SiriusaB.Dvomesečnik, isti koncept kao rahmetli Sirius, prodaje se pretplatom, može se poručiti i vamo :)

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Naleteo sam na njihov sajt pre par meseci i prijatno se iznenadio. Da skupe para za mini štand na sajmu knjiga, prodaja bi im se uvećala eksponencijalno. To se čitalo diljem SFRJ.

Link to comment
Gde god da si se vraćao 27-om sa faksa (ETF?), nije moglo da traje duže od 20 minuta. Prekratko za Vulfa.
Ма са Тргаод почетне. Било но најгоре време санкција, путовало се по више од сат времена. Можда су ми сметале свађе између жена у најбољим годинама које су се враћале са посла. пензионера и поштене млада интелигенције.
Link to comment

citao neko quantum thief i fractal prince od onog finca neizgovorljivog imena?Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment
citao neko quantum thief i fractal prince od onog finca neizgovorljivog imena?
DAAAA!!!! :Dcitala QT i ceka me FP. Citaj obavezno, Hannu je genije. Preporucila QT i prijateljici koja se takodje odusevila.
Link to comment
  • 1 month later...

Zavrsila Fraktalnog Princa. za slucaj da jos neko ovde nije shvatio da se ja Hannuu divim do imbecilnosti: odlican je, naravno. vidim da mu neki kriticari* prebacuju (kao i za Lopova) konfuznost i "tesko za pracenje". ja se iskreno nadam da ih Hannu nece slusati uopste i da ce, kao i Greg Egan, terati svoj fazon i nastaviti da pise kako pise - ja bih ovakvo stivo citala bez prestanka. ko ce sad da doceka treci deo :(. *nemam pojma kako je ovaj uspeo da cita "10 pages at a time" - meni je ovo bila knjiga koju ne mozes da ispustis iz ruku (veceras mi je bilo draze da ostanem kod kuce da je s uzivanjem zavrsim nego da odem do grada). sta vise, mislim da ta "konfuznost" ima dobrih strana - ovo je tip knjiga gde na drugo citanje mozes da primetis neke detalje koji su ti u prvom citanju promakli.sad vidim na twitteru da se Hannu bavi cross fit-om. ljubica - brains and biceps! :wub: ^_^

Link to comment

sa twittera:"The Ultras are what Star Trek's Borg would be like if they took an unhealthy interest in Goth subculture." (ko je citao Rejnoldsa, Chasm City univerzum, razumece :D)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...