Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

nova slasticarna, "mandarina" u gracanickoj. 28m dijagonalno preko raskrsnice od moritza.

joint venture koji vodi krsto koji je pastry chef u square nineu. shodno ocekivanjima ozbiljna pizdarija jedino sto tek treba da vidimo da li taj koncept hi end kolaca moze da zazivi u srbiji. cijenim da ce se vise ovajditi od keteringa nego od single klijentele.

Link to comment

nova slasticarna, "mandarina" u gracanickoj. 28m dijagonalno preko raskrsnice od moritza.

joint venture koji vodi krsto koji je pastry chef u square nineu. shodno ocekivanjima ozbiljna pizdarija jedino sto tek treba da vidimo da li taj koncept hi end kolaca moze da zazivi u srbiji. cijenim da ce se vise ovajditi od keteringa nego od single klijentele.

koe su da prostish haj end kolachi? za nas seljanke ^_^

Link to comment

haj end sa makom danas bio kod ace pekara, strudla na kojoj su zaboravili da stave testo unutra pa je bio samo spoljni sloj a unutra mak sveeeeeeeeeeeeeee

Link to comment

haj end sa makom danas bio kod ace pekara, strudla na kojoj su zaboravili da stave testo unutra pa je bio samo spoljni sloj a unutra mak sveeeeeeeeeeeeeee

I kod Miloša je uvek tako
Link to comment

meni su te pekarske makovnjace hmhm... nako.. bzvz. cak i acin mak baca na braon, umesto na crno. tu nesto nije u redu. mozda natrpa prezle?! 

Link to comment

ovo je vec drugi tart sa kruskom gdje mirkov koji sam probao, prvo je bio veliki i evo sada mali, i sta reci, bez konkurencije ubedljivo najbolji kolac ovog tipa koji sam probao, sve savrseno i na svom mestu, osecaju se skupi sastojci, puter, vanila, testo je crunchy i soft u isto vreme, ukratko french pastry at best. da budem iskren vise se palim na ovakve stvari nego na ovo fusion poslasticarstvo koje krece da dominira novim kafanama. posto je ovde svedeno na to da pokazes da li znas ili ne znas, i nista te ne izvlaci, nikakve fore, ako brljas. dobar recept, vrhunski sastojci i precizna priprema.

 

92bd3f6ec061c5d3795a570b544e65b8.jpgc842269587127278c05c3f7bf9af7349.jpg5c21ad6b74f059ff290210537118583f.jpg5ed3391e0cd82fc7866c36f57c2e0082.jpg

Edited by yolo
Link to comment

meni su te pekarske makovnjace hmhm... nako.. bzvz. cak i acin mak baca na braon, umesto na crno. tu nesto nije u redu. mozda natrpa prezle?!

Zaboravio sam šta tačno al miksuju oni fil sa nečim, nije to čist mak/orasi , meni ne smeta, volim te štrudle, umeju biti i po 3-4 dana meke ko duša

Link to comment

nova slasticarna, "mandarina" u gracanickoj. 28m dijagonalno preko raskrsnice od moritza.

 

 

prosetala sam pored mandarine. izlog bi se dopao keksiju, cigla od 5 kila callebaut cokolade i nekoliko sertifikata. lep logo. unutra ovo sto si slikao pre neki dan, pa sta se nije prodalo, dakle jos sirotanskije nego na tvojoj slici. ne volim slaste sa slabom ponudom, volim kad ima puno kolaca. i to malo sto sam videla, nisam pozelela niti jedan. novi mali princ koji je otvoren u nikole spasica pre par dana daleko atraktivniji. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...