Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

uh, na ovom forumu edit traje baš kratko zaboravila u receptu za salčiće, u ono prvo testo ide još i 5 žumanacamislim, ako neko bude pravio, da mi ne poređa celu familiju :D

Link to comment
aha, i još po malo seckanih suvih šljiva.to su oni na trougleoni na ''knjigu'' su sa domaćim od kajsije pomešano sa seckanim suvim kajsijama ... pervezija :lolol:ed.i da, još da mi je cmrlj da slika, gde bi mi bio kraj :D
idi u peršun, sad moram i ja da pravim
Oboje ste zli, zli zli :lolol: Imala sam mnogo bolji plan za sledeći vikend a sad vidim da ću ga provesti praveći salčiće :o
Link to comment
  • 2 weeks later...

napravio brzinski torta-kolač. Za koricu isekao tri sarko rolata od čokolade, pa ih natopio sa rumom i šećerom. hapicu skuvao, pa umutio sa puterom, dodao malo vanile, pa namazao jedan sloj, jabuke iseckao pa izdinstao na puteru sa suvim grožđem, limunovom korom i viskijem, pa porenjao preko prvog fila, pa namazao još jedan fil, i na kraju stavio šlag.tortica_zpsa8581478.jpg

Link to comment

Ako nekome treba salo za salčiće, očišćeno i samleveno, 200 dinara pola kile u mesari na Zelenom vencu, danas kupljeno sveže, sutra će preostala količina biti zamrznuta pakovana po pola kile. ako preostane.Moji salčići stižu sutra veče ^_^

Link to comment

ja juce pravila ovo http://www.coolinari...olac-od-rogaca/ispalo zanimljivo i mirisljavoiako sam tek kad sam napravila shvatila da u receptu nema jaja,mozda ubacim jedno sledeci put iako nema potrebe..i ja sam ubacila dve jabuke vise nego u receptu i nisam stavila taj gustin nego samo integralno brasno..i nisam stavila tu glazuru nego posula kakaom

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...