Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

"Bombaj" u Bulevaru, 1300 rsd.

Uzmi figaro, male rozen, a imaju i ostale kolačiće, padobrančiće, indijanerčiće, mini "salame" itd.

Ni minjoni nisu loši.

Otkako sam našao dlaku u goranskom  "Lionu", potpuno sam se prešaltovao na samo za nijansu skuplji "Bombaj".

 

Uzgred, "Bolonja" je već nekoliko godina propala za sladoled, nekead je bio pravi italijanski, a sada je iz kesice s brašnom.

I ne tnam je li neko primetio, "Jadran" je umro odavno, a imali su lepu "grilijaž za siromašne", superjeftino, jeste da nije grilijaž, običan patišpanj i filovan šlagom ali posut grlijažom tucanim, a bila je i koja kašika grilijaža iu tom patišpanju. U toj fazi im ječak i sladoled bio bolji od Bolonjeiz kesice.

Link to comment

Hvala puno! Ja ne jedem slatko, pa ne mogu da garantujem, ali kolegama se svideli kolači koje sam uzela kod Baralića preko puta Pionira. Staju 1400 dinara kilo.

Sledeći put obavezno probam Bombaj.

Link to comment
  • 4 weeks later...

e, super nisam videla da ih ima. 

onda nema šta da brineš sigurno su ukusni tartovi. 

meyer su super kao da su križanci sa mandarinama, lepi i sočni. ja ih jedem sa korom kad znam da su domaći.

 

Link to comment
1 hour ago, aram said:

Brt, ono s ananasom je bilo odurno, mislio sam nema dalje, ali ovo žuto mu opako konkuriše :Hail:

E fala brt, mislio sam da je do mene, pa sam se uzdržao od komentara :D

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...