Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

ovo ko neka ruska svarcvald. cedjenje slatke pavlake je za mene otkrice. tenks. kakav je krem? 
sad ostaje pitanje dal cu ikad u zivotu kupiti litar pavlake i obesiti je da visi [emoji3]
dal je ovo uopste slatka pavlaka? ne znam ruski [emoji3]
 
ne mogu sad da gledam al ako dobro pogadjam unapred, kodnjijh je, smetana se vika, kao kodnas ovo shto nam uvaljuju kao neutralna ili za kuvanje, pa za nijansu gushce, a redje dosta od nashe kisele, sa ukusom kao mileram sa zemunske, ali u sfrj. mecu i u slatko i u slano. kodnji sam nauchila da jedem cveklu sa pavlakom i kikirikijem :D

sent from bubamoto

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pravim trenutno...

 

725fc827d71db9d348e0a6d5c7bb86ce.jpg&key=27c0eddc413c32a11720bef315d102c8c880aaa7f89fd349172c8e54c71c0b67

 

Reform tortu [emoji7]

 

Ali ovog puta sa lesnicima (umesto oraha) i kafom (dodajem filu), cisto da malo razbijem svakodnevicu ovog fantasticnog klasika.

 

 

 

 

Link to comment

Ma ja to u zadnji cas, nemam pojma palo mi na pamet, a i imam malo maniju menjanja recepata. Opet izes recept koji se ne promeni, povremeno.

I sto kazes.. bogovski slatkis.

Link to comment

[emoji3][emoji3]

 

E sto se tice torti tu sam disciplinovana, drzim se mera, ali kod kolaca sam vec nestasna [emoji16]

 

Ahh to su ti neshvaceni umetnici i buntovnici [emoji38]

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...