Jump to content
IGNORED

Torte i kolači


Amelija

Recommended Posts

Jao ta Zora je krš nad krševima.
zora je uvek bila krs. godinama sam u izlogu gledala istu tortu u obliku deteline i godinama se pitala je li zelena boja torte posledica farbe ili dugog stajanja :D
Link to comment

Niko ne ume da nanjuši dobre poslastičarnice kao bakute. 85-godišnji indikator me je poslužio odličnim kolačima iz poslastičarnice Present. Tamo se sastaje sa svojim drugaricama kada ih izda četvrta za bridž cool.gif.

Link to comment

molim vas, vec sam jadikovao ovde al me svi odjebase. bila nekad poslasticarnica u sindjelicevoj, cosak s niskom verovatno. posle tu pokusali s nekom spageterijom. tu sam isao na krempite i da zaljubljeno gledam lepu gazdinu kci i tu sam zaceo svoju gojaznost. onda su stavili objavu da se sele negde kod nekog stadiona a ja od soka nisam zapamtio koordinate. pronalazacu sledi nagrada i vecna zahvalnost.

Link to comment

idi u pekaru Gvozden, oni su tu na istom cosku od 1903.god...kao dobre komsije zanatlije, sigurno ce znati de su kolege poslasticari otisli...sigurno se i dalje porodicno druze i razmenjuju testo za pecivo kad su porodicne svetkovine...edit@ mada ako je nikad ne nadjes, imaces sanse da dobijes inspiraciju ko Balasevic da napises pesmu uz koju ce generacije na zurkama karati uz gitaru...tvoj jedan propali sex za hiljade srecnih...ne budi sebican...ne trazi je...

Edited by Pera Zeka
Link to comment

jupiii, saljenje s velikog odmorau ime svih nas sto smo trupine mekeza zakletvu piti sam spevao stihne spominjem detoks i splacine nekejer rodjen sam da mrzim njihne racunajte na stas

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...