Jump to content
IGNORED

Dekriminalizacija i legalizacija


Indy

Recommended Posts

[/size]zašto misliš da neko ko priča o posledicama ne razume da ljudi (mnogi) vole da puše travuotkud ovaka zaljučak, ne razumem ?
ja to nigde nisam napisao.
Link to comment
Odnos prema gudri je odnos samog sebe prema gudri (kao i prema ostalim stvarima), ne šta bi drugi trebalo da rade ili ne rade.
tačno tako. jedini problem, posebno sa težim gudrama, je što hteo-ne hteo, utiče na tvoju najbližu okolinu, porodicu, prijatelje pa i kolege.
Link to comment
tačno tako. jedini problem, posebno sa težim gudrama, je što hteo-ne hteo, utiče na tvoju najbližu okolinu, porodicu, prijatelje pa i kolege.
jebi ga, to je deo paketa. malo sta u zivotu mozemo da radimo, a da to ne proizvodi nikakve posledice. ako hoces nekog da poucis o drozi, govori mu o posledicama koji ona moze da ima na socijalno i porodicno funkcionisanje, a ne o razornim dejstvima thc-a na nervni sistem. jbt, trava se i pusi zato sto deluje na nervni sistem, ne zato sto je uvlacenje dima bogznakako prijatno. Edited by ikar
Link to comment
Odnos prema nečemu što je apsolutno individualna stvar govori o svakome.
ako odlucis da zivis u naseljenom mestu automatski prihvatas da ti se drzava i drugi ljudi petljaju u privatne stvari. pitanje je samo kojim se intenzitetom to radi.
Pa takvi su i ovi što mrze pedere. I njima je ceo život trtljano o tome, imaju iracionalni strah i priglupi su. Koji će mi kurac u životu?
mozda se dobro jebu, lepo pevaju, znaju ilijadu napamet, imaju nesto cime to kompenzuju.
Link to comment
ako odlucis da zivis u naseljenom mestu automatski prihvatas da ti se drzava i drugi ljudi petljaju u privatne stvari. pitanje je samo kojim se intenzitetom to radi.
+1zato sam makar slobodan da biram društvo koje tome nije sklono.
Link to comment
Pa takvi su i ovi što mrze pedere. I njima je ceo život trtljano o tome, imaju iracionalni strah i priglupi su. Koji će mi kurac u životu?
ti si baš zaljubljen u ovu analogiju iako veze s mozgom nema?(nevezano od larssona: toliko čistunstvo da se na temi actually prati tema odavno ne videh. šteta što taj princip ne branite i na ostalim temama...) Edited by PointTaken
Link to comment
toliko čistunstvo da se na temi actually prati tema odavno ne videh
možda i grešim, ali ja razumemnpr, ja sam otvorila temu o tortama i kolačima da bismo pisali ko šta voli, razmenjivali recepte, pričali ko je šta napravio, kačili slike, jednom rečju da uživamoi onda, da su se tamo pojavili neki sa pričama kako je šećer sranje i nepotrebno i čemu sve to, kako sve to samo goji, kako je dijabetes jako opasan, kako znaju ljude koji mnogo vole slatko i svi su ili debeli ili imaju dijabetes ili sve, itd, itd, žešće bih se smorila i/ili iznerviralašto ne znači da ne treba da postoji i tema o štetnosti šećera, dijabetesu i sličnome i da se tamo o takvim stvarima priča
Link to comment
možda i grešim, ali ja razumem
i ja razumem, što piše u sledećoj rečenici.na temi o alkoholizmu su se isprava šalikali oko toga šta ko kad voli da pije i koliko dugo nije pio.so what? preskočiš, ignorišeš i ideš dalje.je li trebalo da ih vređam što su došli da promaše temu ili da se poseru na nju?da provociram lančano pisanje do sto jedan i nazad? Edited by PointTaken
Link to comment

Ja razumem da ljudi ne vole da im se nabija na nos štetna strana njihovih (a posebno zabranjenih) ljubavi.Kako možeš da piješ koka kolu, poješće ti jetru?!A ko ima volje da tera mak na konac, može lako da nađe negativne strane i zdrave hrane, ma bilo čega,E sad, ova tema je i šatro lakmus za konzervativizam, pa je i sa te strane osetljiva. Taj aspekt mi je zasmetao par nanosekundi, ali se uzdržah od sitnocrevčarenja, pošto sam video koliko u ovom slučaju lepota poroka prija ljudima, te onda za njih to valjda i nije porok. Mada ne bih to olako primenio linearno.

Link to comment

hedonizam mode off

Da ponovim, ovo je tema o hedonizmu. Ko bi o zabrinutosti, babskim pričama, savetima lekara i slično, neka otvori temu o štetnostima i tamo pejstuje članke sa neta i strašne priče iz okoline, nemam ništa protiv.
sledeći put kad budeš plusjednovao neku temu podsetiću te na ovaj plemenit post.ne bih ni reagovala, niti pisala više na temi, da nekoliko puta nisi translirao odnos prema homoseksualcima na odnos prema narokomanima (u daljem tekstu ovisnicima). ta analogija je neodrživa i nema veze s mozgom zbog toga što homoseksualac svojim ponašanjem (a koje proizilazi samo iz toga što je homoseksualac) ni na koji način ne ugrožava, ne devastira i ne unesrećuje svoju porodicu niti druge ljude, dok ovisnici to ohoho čine (i to upravo direktno povezano sa ovisnošću).toliko.hedonizam mode on... Edited by PointTaken
Link to comment

Ovde je problem što tema sa osnovnom idejom praktično nije ni zaživela, odmah se počelo sa naučno dokazanom štetnošću i imam ja drugara narkomana.

ta analogija je neodrživa i nema veze s mozgom zbog toga što homoseksualac svojim ponašanjem (a koje proizilazi samo iz toga što je homoseksualac) ni na koji način ne ugrožava, ne devastira i ne unesrećuje svoju porodicu niti druge ljude, dok ovisnici to ohoho čine (i to upravo direktno povezano sa ovisnošću).toliko.
Ovo je topik o uživanju u marihuani, dakle nema nikakve veze sa ovisnošću i unesrećivanju porodice, naprotiv.Sa druge strane, siguran sam da ima porodica koje su nesrećne zbog homoseksualne orijentacije nekog svog člana, pa ništa. Ko ih jebe kad su glupi. Edited by gotivac
Link to comment
Ovde je problem što tema sa osnovnom idejom praktično nije ni zaživela, odmah se počelo sa naučno dokazanom štetnošću i imam ja drugara narkomana.
kamo vam split, junaci? (btw, isto bilo na pomenutoj temi o alkoholizmu. samo tamo niko ove druge nije vredjao i sve je polako došlo na svoje) Edited by PointTaken
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...