Jump to content
IGNORED

Dekriminalizacija i legalizacija


Indy

Recommended Posts

Ne, ozbiljno te pitam. Pa da svrstam i nekolicinu svojih prijatelja koji ovako, isto kao ja.
Pa ozbiljno ti odgovaram. Plivas tri put nedeljno po kilometar i po, ronis, varis (gotovo) svaki dan, radis dva umna posla od 12 sati, ne zapostavljas porodicu, i na sve to jos imas vremena da vodis forumske bitke. To je za mene cudo. Eto neko ko zivi u nekom manjem gradicu od 20-30 000 ljudi, gde se svi znaju, da se javi pa da kaze koliko ima ljudi kao ti na tolikom uzorku.U stvari, cudo na kvadrat. Posto imas i nekolicinu prijatelja koji su isti takvi.
Link to comment
Pa ozbiljno ti odgovaram. Plivas tri put nedeljno po kilometar i po, ronis, varis (gotovo) svaki dan, radis dva umna posla od 12 sati, ne zapostavljas porodicu, i na sve to jos imas vremena da vodis forumske bitke. To je za mene cudo. Eto neko ko zivi u nekom manjem gradicu od 20-30 000 ljudi, gde se svi znaju, da se javi pa da kaze koliko ima ljudi kao ti na tolikom uzorku.U stvari, cudo na kvadrat. Posto imas i nekolicinu prijatelja koji su isti takvi.
Pa u čemu je problem? Radnim danima radim od 7-15h na poslu, frilensujem još 3-4 sata dnevno, kako kad.Plivanje mi uzima sat vremena dnevno (dva puta radnim danima i jedanput vikendom), dunem uveče, sat-dva pred spavanje, sam ili sa prijateljima.Osim odlaska na posao i odlaska na plivanje, uglavnom svo ostalo vreme provodim kod kuće, sa porodicom.Kada idem na ronjenje, uzimam godišnji odmor, a vodim i porodicu.Sve je to pitanje organizacije, videćeš. ;)
Link to comment

mi smo matori, gotivac, nismo za grupe :lol: imam prilog za frojdijanu - prvi dzokavac u zivotu sa ocem rodjenim. isla prvi put sama na more. prvo mi odrzao predavanje o kurtonima, spiralama, herpesu i ostalom, onda izneo posluzavnik sa vutrom, sitom, caurama od maka i belim praskom (za koji i dan danas ne znam da li je bila soda bikarbona ili nesto zaozbiljno), rekao mi sta ce od cega da mi bude. onda pustio sister morphine i marijanu i rekao mi, ja bih bio najponosniji kad bi se zadrzala na duvanju i smotao dzokavac. i tako je i bilo. ne racunam tinejdz avanture sa tigar lepkom, sto je valjda bilo sasma ok u to doba. nikad paranoja, jedini incident kradja kocke iz projekta poplocavanje knez mihajlove po izlasku sa akademije, ali bih to uradila i strejt, bilo mi stalo da impresioniram nekog hulka.

Link to comment
imam prilog za frojdijanu - prvi dzokavac u zivotu sa ocem rodjenim. isla prvi put sama na more. prvo mi odrzao predavanje o kurtonima, spiralama, herpesu i ostalom, onda izneo posluzavnik sa vutrom, sitom, caurama od maka i belim praskom (za koji i dan danas ne znam da li je bila soda bikarbona ili nesto zaozbiljno), rekao mi sta ce od cega da mi bude. onda pustio sister morphine i marijanu i rekao mi, ja bih bio najponosniji kad bi se zadrzala na duvanju i smotao dzokavac.
ovo je jedan primer dobrog roditelja
Link to comment
sad sam se setio da sam jednom pio čaj od maka, odlična stvar. samosam čuo da je mnogo zajebano ako se navučeš, otprilike najgora moguća zikra.
takodje. moj komsija, je imao punu onu crnu kesu za smece tih caura od maka. skuvao mi je caj, tj. on je vec imao litre skuvane. popio sam jednu casu tog caja i ukus je odvratan. nisam stavljao secer, jer kapiram da bi bilo jos grdje. kako je vreme prolazilo, samo sam bio zakucan za fotelju. nisam mogao da ustanem. u glavi, koliko se secam, nista nisam osetio, a mnogo sam ocekivao. nisam hteo da ponovim jer mi je zaista smetalo to zakucavanje. kao.. svestan si svega, a ne mozes da ustanes jer noge nisu vise tu. on je to pio zbog jutarnjih, heroinskih kriza. on mi je jedan od najboljih ljudi koje sam upoznao u zivotu. bio je slikar, stariji covek, i navucen na hors. imao je svoj pribor, i bio je zaista pedantan. malo se roka, pa se skine, i tako godinama. kada mi je rekao da je dobio hepatitis c, uzasno mi je bilo zao, takodje, iznenadio sam se, bas zbog toga sto je bio covek u godinama, i imao je svoj pribor, ali verovatno kod horsa, ne moze covek da se pazi sve vreme. nazalost, umro je od posledica istog, tj. od hepatitisa c.
Link to comment

relatvno skoro sam bila na sahrani jednog mladog čoveka (dobro mu poznajem roditelje) koji je umro od hepatitisa cbio je navučen na bobtepitavišeštaostao iza njega mali sin i žena alkosbaka preuzela brigu (još od pre) za dete

Link to comment
on je dosao jedan dan kod mene, da popijemo kafu i sprzimo buksnu. tada mi je rekao: "jebiga, dobio sam hepatitis c." nije proslo mnogo vremena od tada, umro je.
mozda i gresim, citala sam o hepatitisu kao ostecenom funkcionisanju jetre pre nekog vremena, bez zooming in-a na razlicite tipove virusa koji ga izazivaju (ja sam npr. imala slicne simptome jedno kratko vreme kao posledicu mononukleoze). ali mislim da je opsti sistem da se prvo malo razbolis a la grip, a da ozbiljno ostecenje jetre ne uocis neki duzi niz godina. ali mozda ta pravilnost ne vazi za ljude ciji imunitet je vec oslabljen. u svakom slucaju, tuzna prica.edit: al poenta je da je mozda zakacio mnogo je nego sto je postao oprezan sa opremom. Edited by betty
Link to comment

betty |vrlo moguce da je fasovao jos odavno, a da nije bio svestan.sto se tice nadovezivanje, to je tako logicno kada je vutra u pitanju. iskreno, ne poznajem coveka koji je ostao samo na gandzi, da nije probao jos nesto. ne mislim na nekoga ko je probao vutru par puta, mislim na one koji su radili vutru. ako ima takvih, svaka cast.edit:moj drug iz os skole, sa kojim sam duvao [to je onaj sto je voleo da se seta, pomenuo sam ga u jednom od postova] je rekao ovo:"ja ne razumem ljude koji se bodu u venu. meni je neverovatno pored vutre da rade tako nesto. ja cu svojoj deci davati da duvaju od jutra do sutra. umro je od posledica heroina.edit 2:ako vam smeta ovo nadovezivanje, split-ujte i cao djaci pozdravlja vas darkwood dub.edit 3:teske gudre prebacite u zaseban topic da se ne vide, a ligth gudre neka se vide. mozda ovi koji citaju light gudre ce ubrzo poceti da citaju i ove teske gudre. napravimo ekperiment. ko je citao samo lake gudre, i ko je posle presao da cita teske.

Edited by bob mould hair style
Link to comment
Zato što se neki ljute (ne ja). Oni hoće da ovo bude samo hedonistički topik.
ahapa ok, ali neka se neko i naljuti zbog ''prljanja'' hedonizma ovog topika, ne marimumem i ja da budem hedonista ali lako mi je sad sa 50 i kusur da budem bezbedno hedonista kad sam izbegla zamke u vreme kada su to i bile zamke (za mene)ipak, ne bih rado da propagiram taj svoj hedonizam, baš iz razloga što ne želim da o tome čitaju oni koji (još uvek) nisu bezbedni na način na koji ja odavno jesamnaravno da to ne znači ništa, net je pun toga, ali eto, ja ne želim da budem deosad sam u fazi kad mi je draže da smaram o posledicama
ali moraš poštovati nečiju potrebu da bude peder, tako ne moraš pušiti travu ali moraš razumeti da neko to voli.
zašto misliš da neko ko priča o posledicama ne razume da ljudi (mnogi) vole da puše travuotkud ovaka zaljučak, ne razumem ? Edited by duda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...