Jump to content
IGNORED

Dekriminalizacija i legalizacija


Indy

Recommended Posts

Verovatno je štetnije po psihu čoveka nego po sam organizam.A suv ko grana i te kako stoji, barem u slučaju ljudi koje ja poznajem.Ne treba biti isključiv, postoje verovatno primeri i za jedno i za drugo, ovaj "moj" jeste suv ko grana, a čini mi se da je usled takvog života navukao izgled kao da ima 10 godina više. No prihvatam da je on možda ekstrem.

Link to comment
mnogo toga zavisi od perioda kada se počne intenzivna konzumacija. što se ranije počne veeeelika je verovatnoća da će se preći i završiti na igli, a skoro sigurno je da će se mozak polako pretvoriti u kašu.
+1, čitao sam i ja o tome u priručnicima za babe.
Link to comment

Pušenje bilo čega sigurno je štetno za pluća. Negde je bio podatak ako se ne varam da je 1 džoint po štetnim materijama kao 4 cigarete.A oće i da se otupi, you gotta see that movie stoned.

Link to comment

@laron dobro™editod njih pet kojih se setim na prvu loptu dvojica su u večnim lovištima, jedan je prso, jedan živi isti život već dvadeset godina i jedan je koliko toliko u vinklu™

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
Pušenje bilo čega sigurno je štetno za pluća. Negde je bio podatak ako se ne varam da je 1 džoint po štetnim materijama kao 4 cigarete.A oće i da se otupi, you gotta see that movie stoned.
Za ovo prvo nisam baš siguran, a za drugo, ovaj, da, naravno da ćeš da otupiš ako pušiš 2 keta dnevno, znam i takve ljude. Ali pretpostavljam da ovde pričamo o samom poroku u standard lajt varijanti.Elem, zanimljivo mi je kako se napredni PPP tu i tamo ogoli kao klasična babska srpska domaćinska varijanta, nešto nisam primećivao zabrinute kako pohađaju topike o brzoj hrani i now drinking, i svaka dva posta podsećaju na zakrečenje krvnih sudova, šlogove, infarkte, nesreće u pijanom stanju i razorene brakove.
Link to comment

šta podrazumevaš u standard lajt varijantikoliko komada nedeljno?poslednji sam koji treba da kenja o ovome, i unapred sam se ogradio navodeći primere koji su dosta rano(kraj osnovne) počeli sa intenzivnom konzumacijom koja se nastavila narednih desetak godina uz postepene prelazke na tvrdo™

Link to comment

Kreću racionalizacije, babski priručnici™ i ladni beton u bulju™. Ma trava je toliko super da uopšte ne izaziva trajne posledice po vizuelno-spacijalni sistem, kratkoročnu i dugoročnu memoriju te sposobnost učenja i samim tim inteligenicju. Korisnici trave vrše "rade vrlo zahtevne umne operacije napušeni"!!! :ajde:Voze avione i kamione i vrše neurohirurške zahvate napušeni ko goveda!LEGALIZE IT! DOSTA TERORA!/sarcasm offEvo koju štetu THC vrši organizmu. Permanentno zatupljivanje, brain damage, uništavanje nervnih ćelija u mozgu kod miševa. Kod ljudi je analogno.Čovek koji hronično puši gandžu ima mozak sličan hroničnom alkosu, i pod dejstvom gandže se ponaša na karakterističan, uduvan način.http://www.youtube.com/watch?v=Qx1q4M7K8oo

Link to comment
šta podrazumevaš u standard lajt varijantikoliko komada nedeljno?poslednji sam koji treba da kenja o ovome, i unapred sam se ogradio navodeći primere koji su dosta rano(kraj osnovne) počeli sa intenzivnom konzumacijom koja se nastavila narednih desetak godina uz postepene prelazke na tvrdo™
Šta znači komad™, ne razumem?Od 120 ljudi koji mi prvi padaju na pamet, dva dobra drugara su do 2000. umrla od pajdoa (jedan je krenuo sve na vreme kad i svi mi, drugi je počeo da duva mnogo kasnije i klasično alavo prešao golem put za 2 godine, posle čega je overio). Ostatak je u domenu proseka, neki su išli normalnim putem faks-karijera-porodica i batalili, neki su išli istim tim putem i nisu batalili, neko dune češće, neko ređe, ima manji broj onih koji su i dalje manji ili veći raspadi i ne rade ništa i duvaju po ceo dan, ali ne vidim kakve to veze ima sa džidžom kao takvom, uvek su bili skloni totalnoj blejaži, sa ili bez nje. Istovremeno, tu ima dosta njih koji su sa 70 došli na 120 kila od obžderavanja i nekretanja, dosta njih se navuklo na alkohol ali funkcionišu nekako kad istog ima, dosta njih je sasvim ok, a dosta njih ima bolesti karakteristične za moderno doba tipa pritisak, šuljeve, srčane bolesti, proširene vene i tako to. Uglavnom, prosek proseka, kao i svuda.A sad bi mogli da prestanemo da trujemo ovaj hedonistički topik babskim proseravanjima i medicinskim izveštajima, nisam siguran da mu je to bila namena.marijuana-002.jpg
Link to comment
Kreću racionalizacije, babski priručnici™ i ladni beton u bulju™. Ma trava je toliko super da uopšte ne izaziva trajne posledice po vizuelno-spacijalni sistem, kratkoročnu i dugoročnu memoriju te sposobnost učenja i samim tim inteligenicju. Korisnici trave vrše "rade vrlo zahtevne umne operacije napušeni"!!! :ajde:Voze avione i kamione i vrše neurohirurške zahvate napušeni ko goveda!LEGALIZE IT! DOSTA TERORA!/sarcasm offEvo koju štetu THC vrši organizmu. Permanentno zatupljivanje, brain damage, uništavanje nervnih ćelija u mozgu kod miševa. Kod ljudi je analogno.Čovek koji hronično puši gandžu ima mozak sličan hroničnom alkosu, i pod dejstvom gandže se ponaša na karakterističan, uduvan način.http://www.youtube.com/watch?v=Qx1q4M7K8oo
za ovo ce ti trebati malo vise dokaza od 1 naduvanog glodara.
Link to comment

Mene zanima šta bi ovi malo stariji što imaju decu a pirkaju manje više redovno - rekli svom sinu/ćeri kada ga uhvate u 18oj godini kako krije gandžu ispod kreveta?Nisam maliciozan, samo sam radoznao. Da li bi mu rekli "sine, ne znaš kako se rola, da ti tata pokaže", "udri, samo nemoj puno", "još jednom te vidim najebao si"... Zanima me samo stav prema detetu u toj situaciji sa obzirom da sami očigledno nemate neki negativan stav prema celoj priči. Mogu da se jave i wanna be roditelji tj ovi koje to tek čeka.

Link to comment

Cekaj, Razumane, koja je razlika u odnosu na tatu koji voli da gucne (a da ne kazem, kao mnogi muskarac, i da stipne nesto zensko a da nije mama). Jel se i to demonstrira deci?Mislim, roditelji valjda imaju svoj zivot, i posle dece.

Link to comment
Mene zanima šta bi ovi malo stariji što imaju decu a pirkaju manje više redovno - rekli svom sinu/ćeri kada ga uhvate u 18oj godini kako krije gandžu ispod kreveta?Nisam maliciozan, samo sam radoznao. Da li bi mu rekli "sine, ne znaš kako se rola, da ti tata pokaže", "udri, samo nemoj puno", "još jednom te vidim najebao si"... Zanima me samo stav prema detetu u toj situaciji sa obzirom da sami očigledno nemate neki negativan stav prema celoj priči. Mogu da se jave i wanna be roditelji tj ovi koje to tek čeka.
Ja bih ga nalupao i oduzeo mu drogu. Kad napuni 25+ godina i bude mator majmun može da radi sebi šta hoće, a i tada bi mi bilo krivo da bude narkoman ili probisvet.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...