Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jbg, detroit je franšiza koja je prosto na pijedestalu po uspehu u zadnjih četvrt veka, samo su se devilsi nekako primakli. mislim da su u zadnjih 25 godina samo jednom imali top 10 picka, fantastično je kako su uspevali da igraju konstantno dobro čak i pod salary cap-om. PIT i CHI su jednostavno izgradili svoje timove oko 2-3 jaka drafta (crosby i geno, odnosno toews i kane) nakon što su godinama bili cellar dwellar timovi.ima tu svakako timova koji zadnjih 5-6 godina imaju konzistenciju ali niko ne prežvljava odlazak hall-of-famera kao red wingsi.

Link to comment
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad gledao statse, ako je serija ušla u 7. utakmicu a domaća ekipa je dobijala svaku prethodnu ispostavlja se da su šanse 50/50 (8:8 ukupno u takvim slučajevima). doduše kingsi cepaju kod kuće još od pre plejofa.moram večeras gledati.
Sa druge strane, i LA i SJ su do sada igrali sedam puta sedmu utakmicu: LA 3-4; SJ 5-2, 2-0 od kako je Tornton kod njih.+1 za večeras. U to ime:http://www.youtube.com/watch?v=0lpI27zjPscedit: #3 :Hail: Edited by malkin
Link to comment

Ne mozes da ne postujes Red Wingse. Toliko su dugo pri ili na vrhu, da je to za svaki respect.Datsyuk uvek iznenadi nekim fenomenalnim potezom, mada smo vec naviknuti na to. :Hail:

Link to comment

red wingsi su jednostavno najbolja franšiza u svim major league sportovima u zadnjih 1/4 veka. prismrdjuju samo devilsi i spursi, pomalo i yankeesi.datsyukian deke, nuff said. :0.6:

Link to comment
red wingsi su jednostavno najbolja franšiza u svim major league sportovima u zadnjih 1/4 veka. prismrdjuju samo devilsi i spursi, pomalo i yankeesi.
eh sad, ne znam da li bih išao baš tako daleko... Nije baš da pratim NBA, ali i Bulsi i Lejkersi imaju više titula u tom periodu nego Detroit (Lejkersi bitno više ako proširiš na 30 godina umesto 25), a ovi drugi imaju naročito dobar kontinuitet relevantnosti u svojoj ligi. Miriše na novi topić...
Link to comment

Yup, 3 komada za 10 minuta.I onda pogledam i vidim da DET ima najgoru odbranu u 3/3, oko 60% svih golova su tada primili.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

Meni se zelja uspunila, Chicago izborio sedmu, sto je i najpostenije. U sest utakmica obe ekipe po 14 golova, Chicago bolji u PP (4-20) od Detroita (1-22), a imao i vise suteva (183 - 172). Psiholoska prednost je sada na strani Hawksa, bice ludnica u Junajted centru...

Link to comment

Taman sam mislio da večeras uparim san jose sa nba kad ovi pederi na espn america ne prenose :(Sent from my sokoćalo using Tapatalk 2

Link to comment

Kvik je ćaća. Realno, jedini golman koji me ozbiljno brine od ovih sa kojima Pitsburg još može da igra u ovom plejofu.

Meni se zelja uspunila, Chicago izborio sedmu, sto je i najpostenije.
Voleo bih da Detroit izbori opet sedmu utakmicu.
Ispada da se i meni ispunila želja, mada sinoć dok sam gledao utakmicu nisam uopšte imao takvu reakciju na ishod :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...