Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1 Polllll 17 members have voted

  1. 1. Ko će da pobedi i u koliko utakmica?

    • Detroit u 4
      5%
      1
    • Detroit u 5
      0%
      0
    • Detroit u 6
      11%
      2
    • Detroit u 7
      27%
      5
    • Pittsburgh u 4
      0%
      0
    • Pittsburgh u 5
      0%
      0
    • Pittsburgh u 6
      38%
      7
    • Pittsburgh u 7
      16%
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

aukurac :( bolje što nisam gledao do kraja.

  • Replies 693
  • Views 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opsti utisak je da su se Pingvini provukli kroz iglene usi u ovoj seriji, Islandersi su bili bolji u bar tri utakmice i kapa dole za prikazano. Ne verujem da su Pens srecni sto idu da Senatore, jer im opet sledi okrsaj sa izuzetno brzom i agresivnom ekipom, a to im nikako ne lezi. No, kad imas takve zvezde u timu, nema izgovora za losu igru i neuspeh.Bice verovatno sedam utakmica.

  • Author

ovo u Bostonu je potpuno suludo. Toronto je imao 4-2 na 1:22 do kraja utakmice, i onda su u 32 sekunde primili dva gola. Pobogu...i to taman kad sam hteo da kažem da će obe domaće ekipe večeras da izgube sedmu. uzdam se ipak u kralja Henrika da neće dopustiti da se ispuste 3 gola prednosti u Vašingtonu.nema boljeg plejof takmičenja, bez dileme. :)

  • Author

i evo dobiše :Hail:ovo će da se pamti. Beržeron FTW, dao i četvrti i peti gol. žao mi Toronta mnogo.

Najludja utakmica odkad pratim Bruinse...nemam snage da napisem bilo sta drugo, ovako nesto se retko vidja, hvala I jednima I drugima ...Boston strong !

Videh malo pre na SC recap, pa ono je nestvarno. Lucic objasnio :Hail: Inace Bruinsi i Rangersi se prvi put ikada sastaju u playoffu, sto je neverovatan podatak s obzirom da spadaju u najstarije timove.

imam 2 flashback-a:prvi je da se bostonu vratilo za onaj poraz od file pre koju godinu - vodili 3:0 u seriji i dopustili 3:3, vodili 3:0 u 1/3 u 7. utakmici i izgubili na kraju. payback time.wahsingtonu se ponovio halak od pre 2-3 godine (131 odbrana od 134 šuta u utakmicama 5-7 za MTL) sada im je lundquist bio rebus. baš im se ne da.ok, navijam za OTT i SJS, mada cenim CHI i PIT kao najrealniji stanley cup par.

  • Author
Ajde da počnem ja, kad već neće niko drugi.Pittsburgh--NY Islanders 4-0Montreal--Ottawa 3-4Washington--NY Rangers 2-4Boston--Toronto 4-2Chicago--Minnesota 4-1Anaheim--Detroit 4-3Vancouver--San Jose 3-4St. Louis--Los Angeles 2-4
Dakle, 7 od osam, nije loše. Patke izdale u sedmoj, đavo ih odneo.Danas kreće druga runda, tako da...Pittsburgh--Ottawa 4-2Boston--New York 3-4Chicago--Detroit 4-2Los Angeles--San Jose 4-3Ne znam koliko je pametno kladiti se protiv Bostona nakon onog sinoć, ali kralj Henrik je počeo da izuva a izgleda da još ima šanse da Rendžeri ponekad daju više od jednog gola na utakmici...Na zapadu je srce u San Hozeu, ali će ova druga serija da bude mnogo interesantnija, čini mi se. Voleo bih da Detroit izbori opet sedmu utakmicu.

Ja sam gledao do 1-4. Taman se spremah da se okrenem da spavam, cacnem telefon, 2-4. Pratim i dalje preko fona, na 3-4 ustajem ponovo. Dok sam popalio sve, vec je bilo 4-4. :lolol:Pogodih 3 serije tacno, 5 ukupno, mogao sam i bolje.Pittsburgh-Ottawa 4-1Boston-NY Rangers 4-3Chicago-Detroit 4-1Los Angeles-San Jose 4-2

ajde da lupimPIT:OTT=2:4BOS:NYR=4:3CHI:DET=4:1LAK:SJS=3:4

  • Author
PIT:OTT=2:4
Barrett-Jackman-GIF.gif

Ameri napunise Ruse, u trecoj trecini. :huh:Golman iz AHL ekipe, kombinovana postava...Mada i ne moze bolje, kada su golmani onako losi. Bryzgalov tu i tamo, nakon cetvrtog gola ulazi Varlamov, koji je bio propast ziva. :isuse:

Svajcarci zasluzeno prosli. Jedini bez poraza zavrsili grupnu fazu. Danas rano poveli, tri puta se odbranili sa igracem manje, postigli jos jedan gol u drugoj trecini. Cesi na vreme smanjuju, no nisu uspeli da oteraju mec u produzetak, uprkos velikoj sansi u zavrsnim sekundama meca. Gerber i Pavelec odlicni, 33, odnosno 30 odbrana.Finci vodili 3-0 posle prvog perioda. Kada je sve izgledalo reseno, Slovaci dolaze na gol zaostatka tokom druge trecine. Izjednacenje u prvom minutu trece trecine je ukazivalo da sledi drama, jer je momentum presao na stranu gostiju. Aaltonen donosi novo vodjstvo u 49. minutu. Slovaci su dugo igrali sa 6 igraca, pred kraj meca, no nisu stvorili ozbiljniju sansu.

sranje je sto se WC igra u sred playoffa... inace, nikada jaceg napada i gore odbrane od Rusa.ko osta jos? braca Sedin protiv Kanadjana?

Barrett-Jackman-GIF.gif
pa ja to po ličnim željama, neobjektivno :)

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.