Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mislim da je lučić pogođen, a maska još nije obavezna iako se priča o tome da će biti.

The Bruins and Milan Lucic had a scary moment in the closing seconds of the first period of Wednesday night's Game 4.The Bruins were on the power play when Lucic was hit in the face by a redirected puck. He dropped to the ice and was bleeding as the buzzer sounded to end the period. He got to his feet and slowly skated off the ice with team trainer Don Del Negro waiting for him at the bench.Lucic returned for the start of the second period and assisted on Bergeron's power-play goal at 32 seconds.
Link to comment
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledao sam. Smesan tim kao crtani film, ali i to moze da se desi kada protivnika shvatis neozbiljno. Imali su i dosta srece u trecoj trecini, kada su Rusi par puta promasili skoro prazan gol. Mada, za ovo nema opravdanja. :lolol:

Link to comment

Svaka čast Bajlsmi što je ubacio Kenedija. Ima smisla, on je 2009. dao nekoliko bitnih golova u plejofu.Nadam se da će neko da izbroji koliko je golova Nabokov primio u ovoj seriji preko levog ramena. Mislim da Pensi vrlo proračunato gađaju preko rukavice.Evo, čim je Bajlsma stavio Kunica sa Malkinom i Nilom, odma 2-0 :happy:

Link to comment

Sve ide svojim tokom, ipak. Vokoun je bio odličan, ali skoro da je više doprineo pobedi dobrom igrom iza gola nego odbranama. Mnogo je bolji i smireniji od Cvetića u tom segmentu, pa je Njujorku bilo teže da uspostave forček kakav su imali u prethodnim utakmicama.Ipak će ovde presuditi duža klupa. Za jedan tim su 1 Kenedi i 1 Dag Marej dali golove, drugom timu se žešće oseća čim ne igra Mekdonald... Jedini način na koji Njujork može ovo da dobije (disklejmer: sećam se Montreala od pre par godina i poraza u 6. i 7. utakmici) je da u šestoj utakmici dođe do nekog ozbiljnog tabanja i gubljenja živaca od strane Pensa (Hamonik vs. Malkin--to se kuva već evo pet utakmica, i moglo bi da pukne u subotu). Na Long Ajlendu svi tvrde da je tuča Okposoa i Niskanena bila glavni trenutak za njihov povratak u seriju; možda će da se sete toga i bace rukavice ranije u sledećoj utakmici.

Link to comment

Vokoun, ocekivano, doneo sigurnost pozadi. ^_^Kunitz, Malkin i Neal, jednostavno savrseno funkcionisu i to ne bi trebalo menjati.Ajmo sada da zavrsimo ovo na narednom mecu. :whistle:

Link to comment
mislim da je lučić pogođen, a maska još nije obavezna iako se priča o tome da će biti.
Jok, na ovo sam mislio:
Tied 3-3, it was desperate high-stakes hockey, with players putting their bodies on the line. Toronto defenseman Mark Fraser, who does not wear a visor, took Lucic's shot in the face with 12 minutes remaining and headed to the dressing room, leaving a pool of blood on the ice.
http://scores.espn.g...ameId=400462042
Link to comment

svejedno je, vizor još nije obavezan u nhl. da li će ikada imati full cage maske kao u ncaa, videćemo. znam da je par igrača nosilo full cage posle povreda vilice, zuba i nosa.

Link to comment
The bad news for Colorado Avalanche fans: Greg Sherman is still the general manager of a team that’s failed to make the playoff for three straight seasons and cost head coach Joe Sacco his job.The good news: He's really not in charge of anything anymore, and is going to have to answer to Joe Sakic.The Avalanche on Friday announced a reshuffling their front office that saw the most popular player in franchise history (sorry, Chris Gratton) play a much more prominent role in its decision making.
Link to comment

Jel gleda iko Boston i Toronto? 4 minuta do kraja druge, hits: TOR 34---BOS 25 :Hail:Rajmer brani kao lud; šta je skinuo Beržeronu polovinom druge trećine...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...