Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

  1. 1. Ko će da pobedi i u koliko utakmica?

    • Detroit u 4
      1
    • Detroit u 5
      0
    • Detroit u 6
      2
    • Detroit u 7
      5
    • Pittsburgh u 4
      0
    • Pittsburgh u 5
      0
    • Pittsburgh u 6
      7
    • Pittsburgh u 7
      3


Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako je pocelochihawksg1_medium.gifocekivalo se da ih Hawksi napune do vrha, ali ipak nije moglo bez drame. Kane se iskupio za prethodbe slabije partije.I trofej koji niko necechitrop1.0_standard_709.0.jpg

Link to comment

Dakle, prvi put od 1979. imamo okrsaj dva Original Six tima za Stanley Cup.Evo rasporeda:Game 1: Wednesday, June 12, at Chicago, 8 p.m.Game 2: Saturday, June 15, at Chicago, 8 p.m.Game 3: Monday, June 17, at Boston, 8 p.m.Game 4: Wednesday, June 19, at Boston, 8 p.m.Game 5: Saturday, June 22, at Chicago, 8 p.m.Game 6: Monday, June 24, at Boston, 8 p.m.Game 7: Wednesday, June 26, at Chicago, 8 p.m.

Link to comment

Dva gola dopustili Pitsburgu u čitavoj seriji. Šta dalje da se priča...Sa druge strane Čikago koji se doslovno provukao protiv Detroita i definitivno bio bolji od LA koji su prilično snažna defanzivna ekipa... pa ako su Hawksi mogli da se uspešno prilagode toj odbrani LA, onda bi mogli i Bruinsima, i to će nam onda doneti hell of a series :)Moje simpatije naravno uz Bruinse .

Link to comment

Ono sinoc je bilo dve utakmice u jednoj. Kakav okrsaj - 120 hits, 117 shots, 114 faceoffs,112 minuta i na kraju gol uz dupli odbitakhawkswin6.gifKrivo mi zbog Lucica, bio je najbolji kod Bruinsa. Bice veliki problem ako Horton ne bude mogao da igra...

Link to comment

ma odustao sam posle prvog produžetka. preteraše ga.loš sam čovek, ali bilo mi je mnogo drago kad je Rask onako primio treći gol.e da, 8 godina, $76 miliona :)

Link to comment

Steta za Hawkse, imali su ih na konopcima u 1. trecini, ali je Rask spasio Boston. Poslije se Boston pribrao, i na kraju zasluzeno dobili.

Edited by Peter Fan
Link to comment

Sinoc mec krenuo standardno za Bruinse. Prvih deset minuta Blackhawksi kontrolisali pak, uz veci broj suteva. Rani gol pocetkom drugog perioda(Paille), menja momentum meca. Bergeron uvecava prednost, nakon sjajne asistencije Jagra u PP. Chicago katastrofalan sa igracem vise. Jedini organizovani PP je bio u zavrsnih 4:05, nakon sto je Krejci bio iskljucen. Rask odlican, mada nije bilo previse cistih sansi za goste.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...