Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

1 Polllll 17 members have voted

  1. 1. Ko će da pobedi i u koliko utakmica?

    • Detroit u 4
      5%
      1
    • Detroit u 5
      0%
      0
    • Detroit u 6
      11%
      2
    • Detroit u 7
      27%
      5
    • Pittsburgh u 4
      0%
      0
    • Pittsburgh u 5
      0%
      0
    • Pittsburgh u 6
      38%
      7
    • Pittsburgh u 7
      16%
      3

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Nisam primetio da se u poslednje vreme dešavalo da se igraju utakmice u jednoj seriji dan za danom. Što to ? edit: mislim, otkud da Chicago i LA igraju juče i odmah danas?Penguinse baš nije htelo, imali su dobre prilike ali najveći kredit zaslužuje i Tuukka. Ovde je sve otvoreno, ja računam da Pitsburgh odvaljuje jednu u Bostonu, jedna od onih tekmi gde daju 5+ golova. To je ekstremno teško protiv Bruinsa, ali mislim da mora jednom da se desi...volim obe ekipe, bilo bi mi možda malo draže da Bruinsi prođu u finale, gde bih voleo da vidim i Blackhawkse mnogo više nego LA...

Edited by Scouser

  • Replies 693
  • Views 39.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Author
Nisam primetio da se u poslednje vreme dešavalo da se igraju utakmice u jednoj seriji dan za danom. Što to ? edit: mislim, otkud da Chicago i LA igraju juče i odmah danas?
Zato što je NHL bruka od lige. Gledaju da naguraju što više utakmica u jakim TV terminima jer to odgovara NBC-u, i onda se dogodi to da finala konferencija počinju u junu, da Pitsburg i Boston imaju pauzu između serija od nedelju dana, da se prva i druga na zapadu i eventualna šesta i sedma na istoku igraju dan za danom...
  • Author

kakav spektakularan raspad...Boston je bolji u svemu, svaka im čast.Brutalno, potpuno brutalno.

Imaju više nego dovoljno skila da bi se nazvali drvosečama. Igraju čvrsto ali nisu nikad bili otužni u napadu, svaka im čast !!!Sent from my sokoćalo using Tapatalk 2

Najgori moguci scenario.Gol u prvom minutu, a onda jos 2 brza, kada je izgledalo da je situacija malo stabilizovana. Na golu raspad. Ne bi bio problem da su oba poraza bila tesna, ali ovo...

Nisam primetio da se u poslednje vreme dešavalo da se igraju utakmice u jednoj seriji dan za danom. Što to ? edit: mislim, otkud da Chicago i LA igraju juče i odmah danas?
Igrali su dva dana zaredom u Čikagu jer je posle hala bila potrebna za koncert Stonsa , nije zbog televizije Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Raspadate se ko protiv file prosle godine. I vreme je da trazite nekog mladog golmana za grooming, od ove dvojice nema leba.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

  • Author
Igrali su dva dana zaredom u Čikagu jer je posle hala bila potrebna za koncert Stonsa , nije zbog televizijeПослато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
jeste zbog televizije. stonsi su imali koncerte 29. i 31. maja i trećeg juna. mogli su da igraju prvog i četvrtog umesto prvog i drugog. ali nedelja (drugi) je bolja zbog tv-a.

odgledao sinoć 1/3, opet rano vođstvo bostona, nisam mogao više da izdržim, sreća, čekao bih do zore da vidim kako je matori jagr pokrao malkina na kraju :)

pobogu, pa pokidase ih Bruinsi :lol:Malkine, samo bez nervoze, sace Tour :D

Ovakav se okrsaj ocekivao od pocetka serije, pravo finale. Steta sto ce brzo biti gotovo. :DRask :Hail:. Najzasluzniji sto su Bruinsi neporazeni..

Utakmica za bogove. Pensi sa sve Iginlom ne mogu ništa Bostonu, koji je kompaktan kao betonski blok, još i golman koji brani utakmicu života, nema šta, nije moglo drugačije, respekt za Briunse, a prve violine Pitsburga dobro da se zamisle (2 gola u skoro 11 trećina). Ali meni žao Ditroita, kako ispustiše Čikaga, imali su ih na konopcima.

Beat LA!To bi bilo to.

Kingsi su ove sezone imali perfektnih 22-0 kod kuce kad povedu prvi, bili neporazeni kao domacini u plej-ofu do sinoc, ali svakoj seriji dodje kraj. I bez Keitha odbrana Hawksa bila odlicna.Za vikend verovatno gotove obe serije. Ko bi rekao da ce ovako kratko trajati...

  • Author

metla, jebote. veliko sam govno pojeo kad sam napisao da je Rask precenjen. kakvu je seriju imao, nemam reči.Boston mnogo bolji, nadam se da će da pobede u finalu. Posle onog haosa sa Torontom i ovako dobre igre u nastavku plejofa, baš izgleda da je ovo njihova godina.posle svega ovoga, ne bi me čudilo ni da Krozbi bude jedina osoba koja će biti na klupi Pitsburga i večeras i na prvoj utakmici na jesen... Disko Den mora da ode, tu nema dileme.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.