Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bruinsovi specijalci odradili sjajan posao i presudili Rangersima.Odlucujuci gol

Nash, Stepan, Brassard, Boyle, Callahan i Hagelin bez poena. Jebiga, ne moze Lundqvist i da brani, asistira, daje golove...
Link to comment
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najveće razočaranje za Njujork mora da bude Ričards. Čovek ima ugovor od 60 miliona i čitav 1 poen u ovom plejofu. Toliko je loš da ga je Tortorela prebacio u četvrti napad. Moraće Rendžersi solidno da se preispitaju nakon što ih Boston dokrajči.

Link to comment

Gledam četvrtu utakmicu i nemam dileme: Čikago-Detroit je najbolja serija u ovoj rundi plejofa. Svega tu ima: duga istorija između rivala koji poslednji put igraju u istoj konferenciji, dva već legendarna trenera, dva tima krcata zvezdama...Za sada je ključ ovo: Filpulla--Zetterberg--Cleary>>>Saad--Toews--Hossa.Toews počinje da se nervira--u drugoj trećini 6 minuta na ledu, 6 minuta u kazni.

Link to comment

Na pomolu najvece iznenadjenje ovogodisnjeg playoffa.Red Wingsi preneli momentum iz zavrsnice regularnog dela. Mada, i kada su prosli prvu rundu, nisam im davao nikakve sanse protiv Blackhawksa.

Link to comment

Kakvi golmanski kontrasti za jedno vece. Howard i Quick fantasticni, a Tuukka Rask ko da je bio drogiran. Poklonio pobedu Rangersima.I ja mislim da Chicago ne moze ovo da preokrene, ali bilo bi lepo da se produzi serija..

Link to comment

Pitsburg-Boston finale konferencije. Odlično.Poslednja dva plejof susreta:1990/91 Conference Finals: Pittsburgh-Boston 4-21991/92 Conference Finals: Pittsburgh-Boston 4-0Svi, naravno, znamo čemu su uvod bile ove dve serije.Sve tri utakmice ove sezone su dobili Pingvini; Vokun je branio u dve, 1.50 GAA i .958 save %.Izvesni #71 je propustio sve tri utakmice.Ne znam, možda me je ova serija sa Otavom uljuljkala, ali mene ovaj Boston uopšte ne brine. Merlo napad i ruki bekovi mogu da se igraju sa raspalim Rendžersima, ali Pitsburg u ovakvoj formi je nešto sasvim drugo. Eto, sad se samo nadam da zapad neće da se otegne, kapiram da NHL neće započinjati finale istoka pre nego što se onamo ne odluče serije...

Link to comment

Mogu Pingvini da se igraju sa raspalim Senatorima, ali sa Bruinsima nece moci tako.. :)Bez dileme dve najbolje ekipe istoka. Jeste Pittsburgh dobio sve tri u regularnom (8:5 gol razlika, ali 88:76 u sutevima za Boston), ali to sad nista znaci, ko sto smo videli u Chi-Det seriji. Ako Boston bude uspeo u nameri da budu low-score utakmice, ima sanse za pobedu. Na kraju ce verovatno presuditi ko bude imao boljeg golmana.I, da, cuvajte se Kruga :D

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Još kad bi San Jose nekako uspeo da iznenadi i okrene LAK, ovo bi za mene bila odlična sezona imajući u vidu da bi sve četiri ekipe koje simpatišem u NHL igrale u samoj završnici :) :P

Link to comment

Ma OK, neće biti lako i ne bih da potcenim Boston, ali Pitsburg je sad dosta različita (i bolja) ekipa od one koju je Boston video u regularnoj sezoni. Iginla, Morou i Marej su igrali samo jednu od te tri utakmice, Malkin nijednu. Imaju prosek od preko 4 gola po utakmici u plejofu, što niko nije imao u prethodnih petnaestak godina.U pravu si (@Kowalski) kad kažeš da Boston treba da pokuša da igra na malo golova, ali to neće biti lako s obzirom na to da će morati da se oslanjaju na bar dva beka koji imaju vrlo malo iskustva. Meni se čini da bi tu mogao da bude ključ serije--kako će Bartkovski i Krug (i Hamilton ako budu morali da ga koriste) da se nose sa onolikim napadačkim potencijalom. Kako god, biće super serija, jedva čekam.

Edited by malkin
Link to comment
Još kad bi San Jose nekako uspeo da iznenadi i okrene LAK, ovo bi za mene bila odlična sezona imajući u vidu da bi sve četiri ekipe koje simpatišem u NHL igrale u samoj završnici :) :P
I ja bih voleo da San Hoze prođe, ali mi nekako deluju kao odgovor na "pronađi uljeza" u ovom plejofu. Osim njih, i dalje su u igri za Kup prethodnih pet osvajača. Sam krem like, takoreći :)
Link to comment

Izborise Sharksi 7. mec. Meni i ne bi bilo toliko iznenadjenje, ako bi oni prosli.Red Wingsi su vec senzacija, no moraju izboriti i cetvrtu pobedu.Na drugoj strani, sjajno finale u najavi. Prosle dve najbolje ekipe, videcemo da li ce Boston uspeti da forsira low scoring games.

Link to comment

sad gledao statse, ako je serija ušla u 7. utakmicu a domaća ekipa je dobijala svaku prethodnu ispostavlja se da su šanse 50/50 (8:8 ukupno u takvim slučajevima). doduše kingsi cepaju kod kuće još od pre plejofa.detroit je stvarno senzacija, ako im D bude igrala kako je igrala pre zadnje utakmice trebalo bi da prođu. moram večeras gledati.ne volim nikoga na istoku, zapad mi je draži, bilo koja od 4 da prođe i uzme kup - me happy. :)

Link to comment

prva ekipa za koju sam počeo da navijam je detroit ... danas simpatišem i san jose (mada i njih otprilike gotivim otkad se pojavio marlo krajem devedesetih). Na istoku je tu Boston i Tampa (delom zbog GM-a i trenera Kianu Rivsa, a delom zbog majstora kao što su Sen Lui i Stamkos ; Lekavaliea nikad nisam gotivio, antipatična njuška) . Pitsburg igra lep hokej, jurišaju, a skoro su uvek nekompletni i nekako se to nikad ne oseti mnogo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...