Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

  1. 1. Ko će da pobedi i u koliko utakmica?

    • Detroit u 4
      1
    • Detroit u 5
      0
    • Detroit u 6
      2
    • Detroit u 7
      5
    • Pittsburgh u 4
      0
    • Pittsburgh u 5
      0
    • Pittsburgh u 6
      7
    • Pittsburgh u 7
      3


Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako odmiče treći period, tako mi boston deluje sve gore... Morali su u prvom periodu napraviti konkretniju prednost, imali su sve izglede za toSent from my sokoćalo using Tapatalk 2

Link to comment

Auuu kakav preokret. Chicago svaka čast na tituli ovih pet min poslednjih su mini priča kako od ponora protiv detroita dolaze do sjajaSent from my sokoćalo using Tapatalk 2

Link to comment
Sto bi Dennis Savard rekao: "Respect the Indian!"Iako su BB dosad bili za nijansu bolji, mislim da ce Hawksi to da rijese u slijedece dvije utakmice. :blush:
:smajli koji pije kafu:
Link to comment

Svaka cast Hawksima, dobiti tri zaredom u finalu nije mala stvar.. Bilo bi lepse da je odlucila sedma tekma, ali svejedno bilo je fantasticno finale. Na kraju je presudilo to sto je Boston podbacio u odbrani na poslednja tri meca, odnosno do izrazaja je dosao napadacki potencijal Chicaga. Kane zasluzeno MVP, bio je pravi kad je bilo najvaznije..I za kraj - Gimme Shelter:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_93FLfgKz-E

Link to comment

da se igralo u 7 utakmica i da je 7. završena ovakvim preokretom bilo bi to jedno od najboljih finala, možda ikada. kudos za čikago i hejt za moj životni rapored koji nije dao da džedžim od 2 noću i gledam finale.

Link to comment

Utakmica je bila skoro simetricna drugoj utakmici serije. Tada su Hawks imali furioznu 1. trecinu i totalno izdominirali, ali dali samo jedan gol, da bi BB postepenu uspostavili ravnotezu i na kraju dobili. Na kraju, ipak Hawks sasvim zasluzeno, a bili su najbolji i tokom regularne sezone i bez poraza u prvih 25 utakmica. A tim je relativno mlad i bez mnogo FA, tako da ce ostati na okupu jos par sezona.Ko zna, mozda smo upravo svjedoci formiranja NHL dinastije, pogotovo sto Detroit vise nije u istoj konferenciji :-)

Link to comment

ne prestaje da me iznenađuje...

Now that the playoffs are over, the injury information will finally be revealed and we'll know exactly what kind of bumps and bruises the Chicago Blackhawks and Boston Bruins were dealing with.When Patrice Bergeron left Game 5 after playing just 6 minutes and 6 seconds, the rumors about what happened to him ranged from a back injury to a ruptured spleen. Neither were correct as Bergeron told the media after the Game 6 loss in the Stanley Cup Final.The Bruins forward said he was dealing with a broken rib, torn cartilage and muscles and a separated shoulder, which Bergeron said he suffered Monday night."It’s Stanley Cup Final, everyone’s banged up, everyone wants to help the team," he said. "Obviously I couldn't do that in Game 5. It was mostly because they were worried about my spleen being hurt, so that's why we had to go to the hospital. But everything was fine so it was just the ribs, and the muscles, and the soft tissue. So obviously I would’ve liked to stay in it but I was going through a lot of pain."Bergeron played 17:45 in Game 6 and was 5-for-11 on faceoffs. It was noticeable during pre-game warmups how gingerly he was skating around. Now we know just what kind of pain he was dealing with, and the kind of injuries these players fight through in order to help their team win a Stanley Cup.
brate, ja ni karte ne bih igrao da sam se tako izlomio, a kamoli hokej.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...