Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Izgubio sam nalog na sajtu koji počinje sa nhltorre... a završava se sa .co.uk jerbo se nisam logovao više od šest meseci ( :isuse: ). Moji irl drugari nemaju više pozivnica. Ako neko odavde ima i voljan je da mi ustupi, bio bih mu neizmerno zahvalan.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Otvorena je registracija zbog winter classica, ako nekog zanima da požuri. ima i dobrih za američki fudbal i nba, juniorsko u hokeju, a i kanadski američki fudbal isto. ah, radost.

Link to comment
  • 3 weeks later...
Šampioni su u istom sastavu, Buffalo se pojačao, kao i NYR, dok su se Flyersi rešili celog prvog napada.Prognoza: Washington, Pittsburgh, Buffalo.Na zapadu su Canucksi i dalje najbolji, praćeni trilingom San Jose, Detroit, Chicago. Vidim da mnogi pominju Predatorse kao team to beat, ali njih nekako ne mogu da zamislim kao neki faktor u ovoj ligi.Prognoza: Vancouver, Chicago, San Jose.
Prođe pola sezone, a moje prognoze za sada nisu bile baš najpreciznije. Washington igra jako loše (mada će verovatno osvojiti svoju diviziju na kraju, jer je ista nekvalitetna), Buffalo se raspada masakriran povredama, a ni Pittsburgh se nije baš proslavio, što i nije čudno obzirom da je Crosby odigrao svega 8 utakmica, a Letang nije igrao dva meseca zbog potresa mozga. Boston dominantan, Rangersi i dalje prvi, ali čini mi se da lagano padaju. Flyersi dugo vodili na istoku, ali su sada u debeloj krizi, pre svega jer im je najbolji igrač, gore pominjani Giroux, udario u zid i ne može vola da ubode već mesec dana. Habsi neočekivano kriminalni.Očekujem Bruinse, Penguinse i Rangerse na prve tri pozicije pre plejofa + Capitalse kao pobednike divizije. Večeras derbi lige - Bruins-Rangers.Sa zapadom sam za sada bio uspešniji. Jedino iznenađenje je St Louis, gde dominiraju oba golmana, koji ređaju shutout za shutoutom. Kvartet pobrojan pre tri meseca bi ipak trebao da završi na prve četiri pozicije pred plejof.Glavni kandidat za MVPja za sada, moj prvi fantasy pik Evgeni Malkin. Nadam se da se neće povrediti. :D Edited by Ivo Petović
Link to comment
  • 2 weeks later...
Habsi neočekivano kriminalni.
Nisam siguran da li su očekivanja svih realna ili je to, jednostavno, sindrom Zvezde: veliki klub sa velikim rezultatima u prošlosti, ali lošim sada i potpuno nerealnim očekivanjima javnosti i ogromnim pritiskom. Kum mi živi u Montrealu i priča mi našta liči medijski pritisak tamo. Svi su ono prašenje Detroita od pre neki dan primili kao da je to najnormalnija stvar na svetu. Mislim...
Bruins-Rangers
Uz zakašnjenje, ludilo od utakmice, jedina gotivnija ove sezone mi je bila Bruins - Flyers. :)Inače, meni je Dalas bio mogući vajld kard, ali ništa od toga. A i vratiće se Oilersi, kad-tad. :) Edited by Lrd
Link to comment
I Arena krece sa prenosima NHL-a. Prvi prenos-cetvrtak na petak: NAS@PHI.
Zna li se ko su komentatori i ko su stručni saradnici?Jedina stvar koja bi me naterala pred televizor je da imaju nekog super stručnjaka koji objašnjava igru i dešavanja. I da je bolji od kanadskih i američkih koje stalno slušam.
Link to comment

Konačno sam stigao da pogledam Čikago - Edmonton. Mogu samo da kažem da mi je Ganje sada omiljeni mladi igrač i super zvezda u nastajanju. Jebote, tek treći Oiler sa osam poena na utakmici, i sada ja u društvu Greckog i Kofija. Ali, sve to nije bitno, ta njegova lakoća i osećaj za gol i veština su mi neodoljivi. Do sada mi je Džejmi Ben bio glavni kandidat, ali stvarno ne može da se poredi sa Ganjeom. A Žiro je kul, ali mi nekako nije to to.Inače, ko nije gledao Čikago-Edmonton, obavezno. Ludačke su utakmice ove sezone, samo se ređaju klasici.

Link to comment
  • 2 months later...

Pratim i ja.Zanimljivi mečevi za gledanje. Moji Pingvini završili sezonu.Ispadanje Detroita mi i nije toliko čudno. Prolaz Kingsa je već veliko iznenadjenje. Nadigrani su u skoro svim mečevima i ipak prošli.Krivo mi je što Capitalsi nisu dobili 6.meč u seriji. Teško će još jednom dobiti Bruinse u gostima.

Link to comment

Naravno da se prati. Fila :wub: - pingvini kakva ludacka serija, ne znam da li su im napadi skroz odlepili ili su odbarane ocajne, ali :Hail:. Sad se nadam prolasku otave i vasingtona. Na zapadu sam samo nesto malo pratio det-nes, zasluzeno proso nesvil.

Link to comment

Meni ludilo kakva ekipa golmana igra u WC polufinalima - Smith, Rinne, Quick, Elliot/Halak. Cenim da su STL/NAS favoriti za dalje, ali trebalo bi da budu dobre serije.Ni ja ne vidim da WAS ima neke šanse, ali nadam se čudu. :D Ostalo je sve vrlo otvoreno, mada veće šanse dajem NYR i FLA. OTT i WAS su se zajebali kući: kad vodiš 3:2 u seriji i izgubiš 6. kući, užasno je teško odigrati 7. kako treba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...