Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je l moguce da ove sezone niko nece prenositi NHL? Prosle sezone na 3 kanala, ove nula. Nadam se da ce bar espn ubaciti prenose kad se zavrsi MLB ali gledajuci najavu i to tesko :(

Link to comment

Nema nista od prenosa ove sezone kod nas; Arena i SK su se vec izjasnili da odustaju,postoje neke male sanse da ESPNA prenosi za Istocnu Evropu ali jako sumnjam da ce se to desiti..NHL je prodao prava prenosa nekim, valjda, Svedjanima, u narednih 5 godina, koji ih dalje, uglavnom bezuspesno preprodaju...

Link to comment

Ja sam navikao na gledanje preko stream-ova. Mogu da idem sa meča na meč. Svake večeri imaš bar jedan kvalitetan,koji neće gnjaviti "seckanjem". Kod NFL-a je kontrola rigoroznija. Često pogase stream-ove,na pola tekme. Sa hokejom se to retko dešava. Što je najbitnije,slušam njihove komentatore. :)

Link to comment
Nema nista od prenosa ove sezone kod nas; Arena i SK su se vec izjasnili da odustaju,postoje neke male sanse da ESPNA prenosi za Istocnu Evropu ali jako sumnjam da ce se to desiti..NHL je prodao prava prenosa nekim, valjda, Svedjanima, u narednih 5 godina, koji ih dalje, uglavnom bezuspesno preprodaju...
pa bezuspešto kada traže neverovatne cifre, plus prodaju paket koji uključuje SVE utakmice, ništa na delove, tako da je u Evropi samo švedski Viasat kupio prava, i prenosiće sve utakmice, pošto imaju gomilu kanala koje i inače ne koriste
Link to comment
pa bezuspešto kada traže neverovatne cifre, plus prodaju paket koji uključuje SVE utakmice, ništa na delove, tako da je u Evropi samo švedski Viasat kupio prava, i prenosiće sve utakmice, pošto imaju gomilu kanala koje i inače ne koriste
Ja mislim da su Evropi kupili jos neki Cesi, Nova sport ili tako nesto i britanski premier sports, valjda. :unsure: Ovi magarci sa Arene su deset puta najavljivalji kako ce prenositi NHL ove godine i isto toliko puta odustajali od prenosa angry.gif:isuse:
Link to comment

Au, nisam pratio zbivanja, racunam tek je pocetak sezone, ukljucice se Sportklub, a sad ovde citam da od toga nece biti nista. :(

Edited by Nesh
Link to comment

ipak se nekako dogovoriše, pa je ESPN otkupio deo prenosa9 Nov - 01:00 NHL - Dallas at Washington9 Nov - 04:30 NHL - Nashville at Los Angeles10 Nov - 01:30 NHL - Philadelphia at Tampa Bay12 Nov - 01:00 NHL - Dallas at Pittsburgh17 Nov - 01:30 NHL - New Jersey at Buffalo17 Nov - 04:30 NHL - Anaheim at Los Angeles19 Nov - 03:00 NHL - Dallas at Colorado24 Nov - 01:00 NHL - St. Louis at Pittsburgh25 Nov - 19:00 NHL - Detroit at Boston

Link to comment
ipak se nekako dogovoriše, pa je ESPN otkupio deo prenosa9 Nov - 01:00 NHL - Dallas at Washington9 Nov - 04:30 NHL - Nashville at Los Angeles10 Nov - 01:30 NHL - Philadelphia at Tampa Bay12 Nov - 01:00 NHL - Dallas at Pittsburgh17 Nov - 01:30 NHL - New Jersey at Buffalo17 Nov - 04:30 NHL - Anaheim at Los Angeles19 Nov - 03:00 NHL - Dallas at Colorado24 Nov - 01:00 NHL - St. Louis at Pittsburgh25 Nov - 19:00 NHL - Detroit at Boston
Fino, fino. :)
Link to comment
ipak se nekako dogovoriše, pa je ESPN otkupio deo prenosa
Majstore, ulepsao si mi dan! :Hail: 6 live utakmica nedeljno+winter classic+PO.http://espnmediazone3.com/wpmu/uk/?p=1814
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...