Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

  1. 1. Ko će da pobedi i u koliko utakmica?

    • Detroit u 4
      1
    • Detroit u 5
      0
    • Detroit u 6
      2
    • Detroit u 7
      5
    • Pittsburgh u 4
      0
    • Pittsburgh u 5
      0
    • Pittsburgh u 6
      7
    • Pittsburgh u 7
      3


Recommended Posts

Ne volim Vankuver ali mi se cini da će biti šampioni ove godine. Realno, cele sezone igraju odlično + u PO su imali par užasno teških mečeva i uspešno ih završili.Boston je uz Pingvine fizički najjača/najprljavija ekipa u ligi i to su brutalno demonstrirali u 3.utakmici.Verujem da ce taj svoj "kvalitet" nastaviti da koriste sto vise budu mogli...Prognoza: Canucks u 7.

Link to comment
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rajder ce izgleda preci u prvu napadacku liniju sa Lucicem i Krejcijem. Seguin ce da bude prikljucen 4. napadackoj liniji sa Kelijem i Peverlijem; ovo ce biti najbrzi Bostonov napad. Na zalost, Horton je nezamenljiv, a posle zasedanja NHL disciplinske komisije, gruba igra ce biti ostrije sankcionisana sto oduzima prednost BB koji su fizicki tim u odnosu na tehnicki jace i brze VC. Dakle povreda Hortona se ispostavila kao dupli minus za Boston. Ova utakmica je kriticna za Boston; ako izgube verovato gube i Kup.

Link to comment

Boston je prebio Canuckse u 3.-oj, ali je sve to bilo u granicama koje NHL sigurno nece sankcionisati. Jedina sansa da uzmu Stenlija je da nastave sa Lučić style :s_c: tabačinom.

Link to comment

Luc se nije preterano nametao ni kao tabac ni kao golgeter od kako je poceo playoff. Sto se tice tabacine i agresije, vratili su i tim Sona Torntona.

Link to comment

BB moraju da pobede sledecu u Vankuveru i da povedu u seriji 3-2. Neverovatno je u kojoj su meri BB uspeli da otupe najubojitije oruzje Vankuvera: brzinu, vestinu i power-play. Na primer, blizanci Sedin, koji su Vankuverovi najbolji igraci i jedan od njih je prosle sezone bio MVP lige su potpuno paralisani i gotovo beskorisni. Prvi golman Vankuvera i kanadske reprezentacije, Luongo, je primio 12 golova u poslednje 2 utakmice. Tim je pilicno uzdrman i videcemo da li ce da se oporavi do sledece utakmice.Zulien je napravio odlicnu zamenu za povredjenog Hortona uvevsi Peverlija u 1. napad; veceras je Peverli postigao 2 gola posle bog-te-pita koliko utakmica. Luch je konacno odigrao odlicnu utakmicu u play-offu.

Link to comment

Uh kako navijam za Boston, večeras je krucijalna tekma rekao bih i za jedne i za druge...mada ipak mislim da je bitnija čak domaćinu Vankuveru koji je posle dve tesne pobede upao u težak kanal i lako izgubio i utakmice i svoju igru uopšte, tako da je njima sad momenat da za izdizanje i bounce back. U trećoj utakmici mislim da su imali 15ak pp situacija i nijednu nisu iskoristili. Credit to Boston naravno, koji se do sad u shortu branio onoliko dobro koliko je loše igrao u PP a sad su i svoj PP unapredili.Prognoza bi mi bila ipak pobea Vankuvera večeras, jer mi, uprkos svemu viđenom do sad, deluje nerealno da se braća Sedin pa i Kesler u finalu prosto ne vide toliko dugo vremena.

Link to comment

3:2 za Vankuver, serija se vraca u Boston, sinoc je Vankuver dobio jednim golom u trecoj trecini, cvrsta utakmica gde je jedan pogodak ipak odlucio...mislim da ce se igrati i sedma :Hail:

Link to comment

Ja sam pre pocetka serije,ocekivao pobedu Vankuvera sa 4-1. Navijao sam da tim iz Kanade konacno osvoji trofej.Navijam i sada za njih,ali mi je entuzijazam malcice splasnuo.Igrom su me razocarali.Braca Sedin nevidljiva,uopste napad anemican,srecni golovi. Luongo jeste razocarao na mecevima u Bostonu,ali je u finalu taj koji nosi tim(2 satauta).I ja ocekujem 7. mec,pa "kom obojci Tom i Dzeri". :D

Link to comment

gaženje u Bostonu se nastavlja! Ponovo Boston daje golove u naletu kao i na prethodnim mečevima u finalu. Samo da ih ne ureknem sad na 4:0, pošto je tek sredina 1/3 :D

Link to comment

Pocetak 3/3 Bruins vode 4:0, blizimo se sedmoj utakmici...evo gola za Vankuver, 4:1Edit : 5:1 Boston, Vankuver deluje dosta agresivnije sto je prouzrokovalo 5 na 3 za Boston koji su naravno iskoristili :)

Edited by crosman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...