Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

  1. 1. Ko će da pobedi i u koliko utakmica?

    • Detroit u 4
      1
    • Detroit u 5
      0
    • Detroit u 6
      2
    • Detroit u 7
      5
    • Pittsburgh u 4
      0
    • Pittsburgh u 5
      0
    • Pittsburgh u 6
      7
    • Pittsburgh u 7
      3


Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vankuver ce postati najgori tim ikada koji je uzeo Stenlija. :isuse: U tri utakmice u Bostonu primili su neverovatnih 17 golova :isuse::Hail::Hail: Bruinsima svaka cast za ono sto rade u Bostonu, ali je problem sto u Vankuveru ne mogu da prismrde golu.Ocekuje nas......................................zapravo, nemam blagog pojma sta nas ocekuje u 7.utakmici :lol:

Link to comment

Sad ili nikad. Boston ce danas biti uz Brunse svih 60+ minuta i koliko god bude trebalo overtime-a da se Stenlijev pehar posle skoro 40 godina vrati u Causeway Street. Sve bebe rodjene sinoc u jednoj bostonskoj bolnici dobile su obelezje Boston Bruinsa. Svi javni spomenici u gradu su obuceni u crno-zlatne uniforme, ukljucujuci tu i spomenik Ocu nacije, Polu Rviru kao i herojima iz decijih romana. Prozori na javnim i privatnim zgradama su iskiceni plakatama kojima se zeli sreca i daje podrska domacem hokej-timu. Sada ili nikada, za Boston i uz Boston.

Link to comment
Bostonske ekipe mrzi u svim sportovima :D, tako da navijam za Vankuver iako mi nije jasno kako imaju 3 pobede u finalu do sad.
Ta nejasnoca obicno nastaje usled mrznje. Pomuti se mozak i sposobnost spoznaje prilicno prostih cinjenica. A to je da su u te 3 utakmice BB bili dominantan tim. Edited by Dimitrije
Link to comment
Ta nejasnoca obicno nastaje usled mrznje. Pomuti se mozak i sposobnost spoznaje prilicno prostih cinjenica. A to je da su u te 3 utakmice BB bili dominantan tim.
A slicno izgleda moze da se desi i od silne ljubavi prema jednom timu :D Mislim da je Prlapan hteo da kaze da mu nije jasno kako je Vankuver pobedio tri puta (hint: "iako").Nikad nisam bio ravnodusniji prema jednom finalu Stanli Kupa nego sto je to slucaj ovih dana, nisu mi mnogo zanimljivi ni jedni ni drugi. Pre finala sam bio ubedjen da je Luongo bolji od Tomasa a PP Vankuvera od PPa Bostona i da ce to da presudi u korist Kanadjana. I dalje tako mislim, mada mi se cini da je Boston malo vise zasluzio da uzme Kup na osnovu igre u finalu.
Link to comment

Moze i od ljubavi, preterane. Vankuver je po svim parametrima bolji tim od Brunsa; brzi su, tehnicki i takticki bolji, talentovaniji, imaju bolje specijalne timove (power-play) i imaju zvanicno najboljeg golmana a cini mi se ujedno i najskuplje placenog igraca u NHL. Ja sam ocekivao da ce Vankuver bez mnogo napora da zavrsi seriju posle 4 utakmice. Ispalo je dugacije. Mada jos uvek ne verujem da ce Bruinsi uspeti da osvoji Stenlijev pehar, voleo bih da se to desi zbog mog grada i mojih sugradjana. Zato i navijam, zbog Bostona.

Link to comment

Mislio sam kako je vankuver uspeo da pobedi u 3 utakmice posto sam gledao samo one utakmice gde je boston pobedio :D. A sto se tice golmana, Tim Tomas mi deluje kao podcenjen on je i prosle godine bio odlican, a u ovom play off-u fenomenalan. Ovaj tim bostona mi je simapatican, pa je mrznja (u sportskom smislu, kod mene se nikad nije razvila ta patolska mrznja :D) na najnizem mogucem nivou, ali prosto ne mogu da navijam za ekipe iz bostona. Nadam se dobroj utakmici kakvu i zasluzuje SC finale, nek bolji pobedi :).

Edited by Prlapan
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...