Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Secam se tog finala iz 2000. Belfour sa jedne strane, Brodeur sa druge. :Hail: :Hail: :Hail: Strasna povreda Sykore, zbog koje sam zamrzeo Dallas za sva vremena. angry.gif
ja ih mrzeo zbog crease intereferenca Bretta Hulla protv Sabresa i Hašeka godinu ranije. angry.gif Sad su mi OK...
Link to comment
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ispade fila :(, realno odbrana skripi celu sezonu, a bez nje se daleko u PO ne moze. A i devilsi su odgralni doktorski.

Link to comment

Jebi ga. Bacajte predviđanja, ja ću predveče da saberem bodove. Finala konferencija donose po pet bodova više nego prethodno kolo.#8 LA Kings - #3 Phoenix Coyotes Kings u 6 (e, vala, Coyotes neće dalje! angry.gif )#6 New Jersey Devils - #1 New York Rangers Devils u 6

Link to comment

Sad gledam sezonski skor PHX i LAK; Kingsi vodili sa 3:1, zadnje 2 dobio PHX. Puno ce zavisiti od golmana; neka bude PHX u 6.Ovamo, NYR su se provlačili suviše na sreću i protiv OTT i protiv WAS. Mora ih stići bar neki qrac posle 2 serije od po 7 utakmica. NJD je odigrao najbolji hokej u celom PO protiv PHI. Neka bude NJD u 6.Navijam za oba ova tima, pa sam malo i homer. :)

Link to comment
'Ajde da se malo igramo. Pogođen tim i tačan broj utakmica - 20 poena, jedna preko ili ispod - 15 poena, pogođen tačan tim sa dva ili više od omašenog broja - 10 poena. Svako propušteno kolo plej-ofa košta 5 bodova. Dakle, ako se neko uključi u seriju posle odigrane jedne utakmice, počinje od -5 bodova. Posle dve od -10.
Pozivam sve da provere bodove da vide da li su pokradeni™. Stanje pred finala konferencija stoji ovako:1. Sundance Kid - 302. Ivo Petović, Lrd, Miljenko - 203. J. R. Cash, Prlapan - 104. buffalo bill, Kralj, Nesh, Zli Gli - 0Za finala se dodaje po pet bodova za svaku prognozu. Dakle, 25, 20, 15. Svaka propuštena utakmica 10 bodova. Edited by Lrd
Link to comment
Pozivam sve da provere bodove da vide da li su pokradeni™. Stanje pred finala konferencija stoji ovako:1. Sundance Kid - 302. Ivo Petović, Lrd, Miljenko - 203. J. R. Cash, Prlapan - 104. Kralj, Nesh, Zli Gli, buffalo bill - 0Za finala se dodaje po pet bodova za svaku prognozu. Dakle, 25, 20, 15. Svaka propuštena utakmica 10 bodova.
Ja sam pokraden, te sam ispravio nanetu mi nepravdu! ;) Edited by buffalo bill
Link to comment

Imaju isti stil igre. Rangersi individualno nisu bolji od Devilsa. Dugo nisu imali uspeha, pa će pritisak medija biti na njima. Postoji veliki rivalitet izmedju timova.Rangersi su na putu do svoje poslednje titule(1994.), izbacili New Jersey nakon 7 mečeva. Tokom perioda koji je usledio, mogli su da gledaju komšije, kako 3 puta osvajaju trofej.Oni su imali povremene(neuspešne) izlete u playoff.Ostala su 4 defanzivna tima. Ne sećam se kada se to poslednji put desilo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...