Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posto su ovi moji ispali, sada sam neutralni posmatrac(izuzetak su samo situacije kada se kladim na neki tim).Dosta je Bruinsima proslosezonska titula. :D

Link to comment

Pratim i ja, ali mi bilo glupo da pišem, jer sam mislio da pišem sam sa sobom. Pa-pa Bruinsi, što mi stvarno nije iznenađenje, jer sam to najavio IRL, ali ne mogu ovde da prihvatam zasluge. I slažem se da je ispadanje Vankuvera iznenađenje koliko bilo šta može biti u NHL plej-ofu. Najluđa serija ubedljivo mi je bila Filadelfija-Pitsburg, bilo je nekoliko utakmica čistog ludila. :)Posle toga Rendžers-Otava mi je najzanimljivija u prvom krugu.

Link to comment

gledao sam bash malo (bejzbol + nba su prioriteti, jbg), ali koliko sam video na istoku se igra svemirski hokej u odnosu na zapad. zbog se i nadam da "moj" st. louis moze da napravi neshto, mislim samo kad procihtam "phoenix", "los angeles" i "nashville" kao protivnike, chak i kada ne pratim pomno sezonu vidim da neshto nije u redu :) mada, primetio sam da je nashville tu verovatno najozbiljnija ekipa. a gledao sam delove par tekmi philadelphia-pittsburgh, ono je izgledalo kao drugi svet u odnosu na ostale serije, mada, poshto je u pitanu hokejashki plejof - ne bi iznenadilo da se philadelphia sad raspadne ko god im bio protivnik.

Link to comment

Fenomenalan playoff, gomila iznenadjenja sa tesnim utakmicama i mnogo agresivnosti plus totalno luda serija Pitsburga i Filadelfije :P. Serija Capitals-Bruins je u 3/4 utakmice otisla u produzetke i nijedna utakmica, od 7, nije zavrsena sa razlikom vecom od 1 gola.Ako su Pingvini vec ispali Malkin moze traziti utesnu nagradu u MVP regularne sezone.http://www.youtube.com/watch?v=piXBKJHNkH0

Link to comment

'Ajde da se malo igramo. Pogođen tim i tačan broj utakmica - 20 poena, jedna preko ili ispod - 15 poena, pogođen tačan tim sa dva ili više od omašenog broja - 10 poena. Svako propušteno kolo plej-ofa košta 5 bodova. Dakle, ako se neko uključi u seriju posle odigrane jedne utakmice, počinje od -5 bodova. Posle dve od -10.Izmislio sam bodove na licu mesta, prihvatam sugestije.Igramo se do kraja plej-ofa, pobednik dobija neku titulicu koju još nisam izmislio.Polufinale Istoka:#1 NY Rangers - #7 Washington Capitals - Rangers u 7#5 Philadelphia Flyers - #6 New Jersey Devils - Flyers u 6Polufinale Zapada:#2 St Louis Blues - #8 LA Kings - Blues u 5#3 Phoenix Coyotes - #4 Nashville Predators - Nashville u 6

Edited by Lrd
Link to comment

Polufinale Istoka:#1 NY Rangers - #7 Washington Capitals - Capitals u 7#5 Philadelphia Flyers - #6 New Jersey Devils - Flyers u 6Polufinale Zapada:#2 St Louis Blues - #8 LA Kings - Blues u 6#3 Phoenix Coyotes - #4 Nashville Predators - Nashville u 6BTW, Holtby stares down Peverley :Hail:pev.gifi pičkica verzija:1h40thw9k47.gif

Edited by buffalo bill
Link to comment

Polufinale Istoka:#1 NY Rangers - #7 Washington Capitals - Rangers u 6#5 Philadelphia Flyers - #6 New Jersey Devils - Flyers u 7Polufinale Zapada:#2 St Louis Blues - #8 LA Kings - Blues u 5#3 Phoenix Coyotes - #4 Nashville Predators - `Yotes u 6

Link to comment

Само још једном да подсетим да ако неко има бољу идеју за бодовање слободно каже, пошто сам ја ово из главе лупетао. Такође, да ли да се повећа бодовање за финала конференција и финале. Данке.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...