Jump to content
IGNORED

NHL


malkin

1 Polllll  

17 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

"Играчи екипе која је освојила NHL лигу традиционално имају један дан да трофеј, популарни Стенли куп, добију у свој посед. Канађанин српског порекла Милан Лучић, један од најбољих играча шампиона Бостон Бруинса, одлучио се да Стенли куп однесе у родни Ванкувер и изложи га у Српском културном центру и Српској православној цркви Светог Архангела Михаила.Оно што је најважније Лучић никада није крио своје српске корене."Ово је била добра година за српске спортисте. Ја сам освојио Стенли куп, Стојаковић је освојио NBA, и Новак Ђоковић је освојио Аустралијан опен и Вимблдон", рекао је Лучић."1 car :Hail:

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    176

  • Prospero

    75

  • malkin

    72

  • Lrd

    49

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Da prijavimo i pocetak nove sezone. Otvorili porazima proslosezonski finalisti kod kuce, Toronto dobio Montreala. Regularni deo ne bi trebao da izgleda bitno drugacije u odnosu na proslu sezonu, znaci zapad Vancuver, San Jose, Detroit, Chicago... Na istoku ponovo Capitalsi, Pingvinsi, Flyersi, Bruinsi, itd.. Bice uber zanimljiva sezona, posebno ako NBA definitivno otpadne kao opcija skretanja paznje. Detaljnije analize novinara: http://thehockeywriters.com/2011-12-nhl-season-preview-thw-conference-picks/

Edited by ducca
Link to comment

Mogu li pojačani Rangersi možda da iznenade? Bio sam baš mlad kad su Rendžeri poslednji put bili neki faktor u vreme Brajana Liča i Marka Mesijea.

Link to comment

U svakom slučaju biće interesantno - naročito na istoku. Capitalsi su najzad angažovali valjanog golmana, što im je bio glavni problem.Penguinsi i dalje imaju dva ponajbolja igrača u ligi, ali će konačan rezultat zavisiti od njihovog zdravlja. Ako budu u fullu, biće verovatno prvi na istoku.Šampioni su u istom sastavu, Buffalo se pojačao, kao i NYR, dok su se Flyersi rešili celog prvog napada.Prognoza: Washington, Pittsburgh, Buffalo.Na zapadu su Canucksi i dalje najbolji, praćeni trilingom San Jose, Detroit, Chicago. Vidim da mnogi pominju Predatorse kao team to beat, ali njih nekako ne mogu da zamislim kao neki faktor u ovoj ligi.Prognoza: Vancouver, Chicago, San Jose.

Link to comment
...dok su se Flyersi rešili celog prvog napada.
Doveli su pak Ilju Bryzgalova, to im je bila najkriticnija pozicija u ovogodisnjem plej ofu. Na zapadu se pominje LA kao potencialno pozitivno iznenadjenje. Ne znam, proslosezonsko izdanje mi ne uliva bas toliko poverenje al videcemo sa ovim trejdovima...Inace Treshersi se preselili iz Atlante i postali Winnipeg Jets. Edited by ducca
Link to comment

NYR mi deluju jaci nego prosle sezone, samo mi deluju da nemaju dubinu na klupi. Doveli su i Breda Ricardsa, a i imaju jednog od sigurnom top3 golmana u ligi. Fila se konacno resila Cartera i dovela nekoliko mladih igraca, Voracek najbolji medju njima sigurno, sinoc je i dao go protiv bostona i predsezonu odigrao odlicno, uopste dosta su zadovoljni u filadelfiju njime, naravno tu je i Jaromi Jagr :Hail: koji koliko sam vide nije zaboravio da igra hokej, konacno doveden dobar golman. Dosta ce zavisiti od zdravlja Prongera, a dok mi Giroux postaje omiljeni hokejas, decko igra se nekim smekom i ubedljivo je najbolji napadac u fili u briera, steta sto je Vili Leino otisao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...