Jump to content
IGNORED

Duhovno rehabilitacioni centar Crna Reka


Aca

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    58

  • Аврам Гојић

    54

  • Indy

    46

  • Viloticka

    41

Enivej, premijer i ministar policije je administrativno presudio: medicina bad, religija good.

"Ja sam kao ministar unutrašnjih poslova inicirao to, shodne tome što u mnogim državama na svetu - od pravoslavne crkve u Rusiji do katoličke na Zapadu - najefikasniji način lečenja bolesti zavisnosti je lečenje voljom. U 90 odsto slučajeva, kada je reč o crkvi, postoji izlečenje, za razliku od drugih načina i centara za lečenje gde je taj procenat izuzetno nizak", rekao je Dačić.
Link to comment

ne laze. napio se pa izmislja. ne mogu da zamislim svinju da actually cita podatke o stopama izlecenja.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Debil je. I moram da priznam da kad neko izjednaci zapad sa katolicanstvom da je to indikator slabasnog znanja. To mi na nivou nekog kafanskog coveka.Ali je barem rekao da to nije bilo lecenje, vec nasilje.

Link to comment
Ali je barem rekao da to nije bilo lecenje, vec nasilje.
time je opljunuo vec zatvoreni centar i zatvorenog popa. drugi deo je mnogo bitniji, jer je to dodatan korak u pravcu potpunog podrivanja vere u nauku i medicinu.jos jedan simptom dolazeceg mracnog doba.
Link to comment
"Ja sam kao ministar unutrašnjih poslova inicirao to, shodne tome što u mnogim državama na svetu - od pravoslavne crkve u Rusiji do katoličke na Zapadu - najefikasniji način lečenja bolesti zavisnosti je lečenje voljom. U 90 odsto slučajeva, kada je reč o crkvi, postoji izlečenje, za razliku od drugih načina i centara za lečenje gde je taj procenat izuzetno nizak", rekao je Dačić.
de-triumph-des-willens.jpg Edited by Syme
Link to comment

ma pisem neki tekst pa lomim glavu oko ovoga (syme pocni da se smejes - doduse samo zelim da ukradem jedan termin ali eto da vidim)after-finitude.jpgevo obecavam da veceras kada sednem da se odmorim nazvrljacu traceve.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...