Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

kad ukacis sistem velicina odredjenog brenda onda je ok, plus sto asos ima bas jednostavan postupak za vracanje i refund. inace, ova krem je taman, a ovu sarenu sam morala da prepravim, samo ne znam jel to do velicine (iste su velicine) ili do cudnog kroja. u dnu ledja kao da ima neki visak materijala koji landara. doduse, tako je bilo i na onoj njihovoj cat-walk manekenki ali ja sam mislila da je to mozda zato sto su one u pre-anoreksicnom stanju.

Link to comment
  • 1 month later...

svidja mi se ova estelina mala crna, pogotovo s tim asimetricnim fazonima, negdje viri, negdje ne. ja inace ne volim krem boju, pocev od gacica pa na dalje, ali nekome to dobro stoji.sto se tice landaranja, no frx, eto npr mene bas ima :s_d: hocu reci daleko sam od 20ikusur, kad smo anorexija i ja ruku pod ruku setale pistama, pa mi se ledjni dio takvih haljina, posebno ako kao ova, iz kolekcije 'zrtvovani pion', ima ohoho izrez pozadi, uvijek malo mreska i provejava, sto, kontam ja, daje samo neezniju fixaciju na sofisticirani dio, za koji cete ovog puta ostati uskraceni.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 5 months later...

prvo, zara.

crno bela na široke pruge sa otvorenim leđima

na slici je vitka manekenka, ali imho haljina još bolje stoji kad se imaju obline. pritom je materijal trikotažni a čvrst, pa ukida potrebu za nošenjem brusa. cena povoljna.

 

bela na crne tufnice (a možda i marin plave?), bez leđa

sve važi što i za ovu gore, sem da je haljina nešto dosadnija (al taka mi treba za poslovne nastupe koji me čekaju). takođe, leđa su lepše izrezana nego na onoj gore. 

 

drugo, moja prva desigual haljina.

kupila ovu šaranu na crveno.

nije najlepša od onoga što je trenutno u ponudi, ali mom telu ubedljivo najlepše stoji (kjut detalj je šlicić napred i ova izuvijana gužvica na struku) i toplo je preporučujem fino tapaciranim ženama (sa 5-7 kg viška, konkretnim dupetom i oblinama, tj dovoljnom razlikom između kuka i struka). mana je cena, koja je previsoka za taj kvalitet materijala (tanušan pamučni žersej), čekajte popuste.

 

edit. nedostaje mi gagorder, kud se dede?!

Edited by pt 2.0
Link to comment
  • 3 weeks later...

Tockasta aljina iz prethodnog posta.
Ko pomene frizuru, dabogda ga frizeri ostavljali ucveljenog vsegda ko mene sad.
P.S. Ako sam omasila temu, obrisite me. Mob iznenadi coveka kad se njmanje nada

Edited by pt 2.0
Link to comment

samo da kazem da su letnje haljine jedno milion puta bolja tema od poplava.

 

a i od vecine ostalih stvari na forumu.

 

pt, 12 poena.

Link to comment

samo da kazem da su letnje haljine jedno milion puta bolja tema od poplava.

 

a i od vecine ostalih stvari na forumu.

 

pt, 12 poena.

(slučajno su me i hitno poslali na službeni put u rusiju. samo još danas imam ovu temu, dok sam u st. petersburgu. sutra se vraćam u srbiju, pa ću i ja na poplave, sanacije i da pomažem koliko mogu)

Link to comment

imam konstruktivan predlog: da preselimo razgovor o letnjim haljinama na temu premijer liga 2013 2014 ili na temu jelen super liga 2013 2014

jel se svi slažemo?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...