Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

e sorry, ali moram...

meni je desigual jedan od najgorih brendova koji postoje...

bas im sad gledam ove haljine, jedan print bih nosila.

mozda.

 

ovo ostalo mi izgleda kao kad odem u italtes da vidim da li mozda ima nesto pristojno od materijala, pa se zalepim za nesto sto stoji u onim korpama, gde su kao restlovi... vidim deo materijala koji mi deluje kul, a onda izvucem ostatak i neka glupavi cvet i lisce isplivaju :/

 

jebote...

ovo kosta 140 dolara...

fuj

 

Link to comment

Dobro de, ova sa linka je zaista bzvz. :D nisam osetljiva ne neslaganje u ukusima :)

Da, slazem se da ima nekih groznih materijala i dezena kod njih no meni se odredjena linija dopada a ostalo ignorisem. Ali su uglavnom preskupi za moje pojmove.

Link to comment

meni desigual bio zanimljiv kad se pojavio, ali onda stvarno pocese da preteruju sa sarenisem i roze i pink detaljima. sad im priznajem samo carape i torbe/tasne. ali samo na rasprodajama. imam neku platnenu za neverovati jednobojnu u koju staje komp, traje vec tri godine, milion pranja i nista joj ne fali.

 

@ kiliana, ja najvise volim te restlove, kupim i ako ima cvet pa isecem taj deo :D

 

ko ima strpljenja, u onom monsoonu u knezu ponekad moze da se nadje jedna ili dve zanimljive stvari za relativno pristojne pare, samo mora da se kopa kroz sljokice, vesele mlekarice stilove i barbika karnerice volancice

Link to comment

ja se svrckala po beogradu ovih dana i u svetogorskoj, u kolabsu videla jako lepe aljine, tunike i kombinezone. nije ni tako skupo, a bas je sve po mom ukusu... preporucujem!

Link to comment

Free People uvek ima nesto fino za probrati

 

eve bas gledam ovu i tako mi je neodoljivo boho-gotik

 

Lepa je bas, ima svasta na tom linku ali dzaba kad je preko okeana.  <_< 

Link to comment

u afinitiju moze da se probere koga ne mrzi da kopa. letnje haljine su po 1400, 1500 dinara, i ko to nosi, simpa su.

monsun mi je skup. plus miskovic dere, pa odvaljuje. 

 

mene kod desiguala nervira sto se uvek zna sta si obuko, ne nosis haljinu, nego reklamu za tu firmu. ivkovic mi je slican. 

Link to comment

mene kod desiguala nervira sto se uvek zna sta si obuko, ne nosis haljinu, nego reklamu za tu firmu. ivkovic mi je slican. 

nikad nisam imala ništa njihovo. bili su mi simpa kad su se pojavili (ili kada sam ja spoznala da postoje, a to ne mora da se poklapa). mnogo veći problem od cene mi je to što je za šta god se uhvatim, ispadne da je sintetika. samo se naježim, okrenem se i odem.

 

prošle godine sam našla dve lepe aljinice u attrattivu. i one su mi bile preskupe, ali bila prilika da se ubedim da mogu da se bahatim, pa iskoristila :D. ove zime ništa vredno pažnje kod njih nisam videla. kasnije nisam ni gledala.

sad ne mogu da nađem sliku haljina na netu, a ionako ne izgledaju dobro na tim fotkama, mnogo su bolje uživo.

Link to comment

slazem se za atrativo da moze da se nadje odlicnih stvari i da su preskupe. zato je super autlet u bloku 63. kad je rasprodaja ;)

 

de je nestao ojlili, nista odavno nisam videla od te firme...

 

inace, ko voli, pocela rasprodaja u mangu. 

Edited by darling
Link to comment

zato je super autlet u bloku 63. kad je rasprodaja ;)

fala :)! za ovo nisam znala.

bezobrazni su što isporučuju samo na teritoriji grčke, a na sajtu ima pristupačnih stvarčica iz prethodnih sezona.

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

i kod mene je bio ovaj sistem brzo zagrijavanje i brzo hladjenje od desiguala. posljednje iskustvo, skoro fatalno,  je bila njihova platnena borsha koja pustila boju na kisi. i to ne govorim o nekoj pljuscini, nego malo zesca jutarnja rosa. al evo kod lube je upravo obrnuto. dakle, bolje se rodit bez one stvari nego bez srece u torbama 

 

al inace mislim da desigual pametno igra na bipolarnu crtu koju ima dosta zena u vezi s garderobom, a koja izgleda tako da iza faze " imat cu 5 klasicnih komada koji mi dobro stoje" ide ona obicno proljetna "joj, sve mi je crno u ormaru, dajte boje i printove".

 

luba, on 19 Jun 2014 - 00:58, said:

 


meni desigual bio zanimljiv kad se pojavio, ali onda stvarno pocese da preteruju sa sarenisem i roze i pink detaljima. sad im priznajem samo carape i torbe/tasne. ali samo na rasprodajama. imam neku platnenu za neverovati jednobojnu u koju staje komp, traje vec tri godine, milion pranja i nista joj ne fali.
 

Edited by Nicol
Link to comment

Imam jednu Desigual haljinu i ona je za plazu. Ovo ostalo je zanimljivo za gledanje, cak sam svojevremeno bila na ivici da kupim haljinu za svaki dan, ali sam odustala. Nekako mi deluju pomalo udarene (u losem smislu) sve zene koje nose njihovu garderobu. U jednom butiku u TC Banjica imaju njihove haljine u pola cene, nesto preko Turaka, nisam zapamtila detalje.

Edited by halloween
Link to comment
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...