Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

odlicna. ko stvorena za lanciu.meni se ovo danas svidelo
uuu, i ovo je odličnost. vidi se ovde kako je nazad složena. ne bi trebalo da bude problema za nekoga ko se ozbiljnjije bavi šivenjem. već imam u glavi nekoliko kombinacija boja i drugačije sandale.jedino mi se ne sviđa materijal, viskoza/spandeks. šta mislite kako bi išao lan ili neki čvršći/nerastegljiv pamuk za ovaj model?praštajte što sam neupućena u terminologiju, verujem da znate na šta mislim.
Link to comment
da, vidiš, to sa kružnim krojem bi mogla da bude foraništa. čekamo kilijanu :)
E taj pojas jeste od kružnog tj polukružnog kroja. Imala sam skoro isti kroj samo od neke viskoze pre meleon godina i ako rešim da se zagnjurim u prašnjave burde iskopaće ga Ljuttko. I naravno to je sve legalo kako treba jer je legalo na ravan stomak što sad neće da može :( . Meni - za Lanciju ne znam , meni ni noge više nisu ovako tanke dočim je kod njega sigurno bolji slučaj. :D
Link to comment

ih, sad i ti... :-) ravan stomak, tanke noge... nemoj da sve pocnemo da otkrivamo sopstvene adute, neka to bude malo iznenadjence kad se sve poredjamo u isto svileno 'aljince, xixixixi

Link to comment

huh, pa ja ni kada sam najmršavija nisu mi ovako tanke noge, to ono, dinarski tip :Dal' šta ću, ne mogu zbog toga samo u vreće da se oblačim :cry:ed.a ode nam tema na drugu stranuelem, kiliana, vrati se na stranu 23 :D

Edited by duda
Link to comment
divna suknja dudo, bas... a sto s' tice pojasa i ja bih rekla da nije bas prost, odnosno, da je krojen kao isecak kruga. imala ja neki japanski a i neke kozne siroke pojaseve koji su tako krojeni, onda lepo legnu uz telo, da su korjeni kao pravougaonici u gornjem delu bi se odvajali od tela....no, naravno, prepusticu kilijani tumacenje, ja zapravo nikada nista nisam ni probala da sasijem :-)
egzekli.redovan slucaj kad neko pokusava da napravi pojas u obliku pravougaonika, pa se onda odvaja od tela, uglavnom na sredini, iznad dupeta.tako da, da... ko god je pitao kako se kroji, nezvanova dala odgovor.
Link to comment
  • 4 weeks later...

prvo sam se mrstila zbog leta kad mu vreme nije, al danas obucem aljince, krenem na posao mokre kose, i dostignem lepo jedan zen.zivele letnje haljine i bossanova vreme.

Link to comment
greta je bozanstveni klasik :wub:
evo ga klasik juče na avali (savršeno udobna dnevna haljina. peri, deri i ne peglaj - isplativa investicija skroz)

 

Link to comment

Jao, da. Gore na vrhu su prodavali te haljine za koje ja nikad nisam imala priliku. Hvala!Oksi, mislila sam da referišeš na Grunfa dok nisam videla topik. :D

Link to comment
Gde naći u BG haljinu za baš gala dogadjaj? I da nije 150 hiljada dinara. Je l ima neko ideju?
gala dan ili gala noć?phhh, gde baš u beogradu da tražiš aljinu za gala, skupo je ovde, a nije dovoljno dobro za te novce.pokušaj i u monsoon-u u knez mihajlovoj, imaju taj svečaniji deo, ali ne nadaj se previše ako želiš baš nešto ko za crveni tepih.ja sam svojevremeno fine haljine kupovala u naf nafu u nušićevoj, ali mislim da te radnje tu više nema. da li je ima negde drugde u gradu - ne znam.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...