Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

Jojj, sad sam malo zvala, pola stvari ne radi po Begišu danas. Hvalaa!
teshko da ti svetilishta u ushcu i delti nece raditi. tamo se eksploatishe radnichka klasa pod svim uslovima!
Link to comment

idem na svadbu sledeci vikend pa joj je to primarna namenaal kapiram da cu je rado nositi i sa teksas jaknom kratkom i nekom opustenom obucom

Link to comment

Ma ne lozim te. Imam ja par suknji i haljina kupljenih za neke svadbe koje apsolutno nemam gde da nosim. Imam quilty conscience kad god ih vidim u ormaru.

Link to comment

kupila pamučnu crvenu haljinu na bele tufnice (ko uniforma za rad u diner-u 50-ih prošlog veka, imam i bubi kragnu) zato što je bila jeftina, i kupila neku prugastu haljinu do zemlje (gap, pamučni žersej, sivo teget pruge, obična, za svaki dan).aljinomanija.

Link to comment

zbog sira, ma dame, zbog sira. i onog kubika nesashivenog tekstila <_<(ako shtucash, to je zato sto ti bajem zbog onog prevoda koji ti nisam uvalila, jer nisam znala da prevodish, pa mi se sad neuroni razilaze posvuda :ph34r: ^_^)

Edited by thermal bug
Link to comment
i onog kubika nesashivenog tekstila <_<
onog? od onda još? mislim da sam se još u nemačkoj zlopatila kad si imala kubik? a možda i ranije?izešće ti bube tekstil. bubo.šij, prevoda se mani (ja samo lanzam i svoj posao nisam ni načela)
Link to comment
onog? od onda još? mislim da sam se još u nemačkoj zlopatila kad si imala kubik? a možda i ranije?izešće ti bube tekstil. bubo.šij, prevoda se mani (ja samo lanzam i svoj posao nisam ni načela)
pa kad se dopunjava stalno, nisam ja kriva, nego taj kontinuum neostvarenih ideja <_<(zavrshavam ga upravo, prevoda,samo moram da prespavam, poshto je svrachiji, poprilichno :isuse:)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...