Jump to content
IGNORED

Letnje haljine


Luka

Recommended Posts

kupila pamučnu crvenu haljinu na bele tufnice (ko uniforma za rad u diner-u 50-ih prošlog veka, imam i bubi kragnu) zato što je bila jeftina, i kupila neku prugastu haljinu do zemlje (gap, pamučni žersej, sivo teget pruge, obična, za svaki dan).aljinomanija.
ja tražila onaj tvoj klasik. nije bilo broja, pa kupila ovu:haljinčesamo, neću je nositi ovako kao na slici, te čarape i cipele su mi bzvz ...
Link to comment
ja tražila onaj tvoj klasik. nije bilo broja, pa kupila ovu:
divna je, vrlo lep i zenstven kroj. nije nje bilo kad sam imala napad kupovine, primetila bih je.
Link to comment
divna je, vrlo lep i zenstven kroj. nije nje bilo kad sam imala napad kupovine, primetila bih je.
juce sam htela još dve da kupim, pa sam se dozvala. lepe su im nove jersey haljinice, da znaš da ne ulaziš ako ti napad još traje :D
Link to comment
da znaš da ne ulaziš ako ti napad još traje :D
prvi put sam odolela - sve sto mi se svidelo ostalo u velikim brojevima. drugi put sam odolela - maksi haljine sumanuto skupe. treci put sam odolela - neka plavojka probala te kupila poslednji komad u mojoj velicini meni ispred nosa... zamalo. ljupka prodavacica se ponudila da pozove drugu prodavnicu i pita da li imaju moj broj. imali, sacuvali, te danas kupila ovo. fini žersej, boje su drugačije i lepše uživo.(očigledno je da sam, ako izuzmemo aljinomaniju per se, u životnoj fazi u kojoj pokušavam da oskudni kolorit svoje odeće iz prethodnih decenija kompenzujem sad i odmah i u svakom komadu :D) Edited by PointTaken
Link to comment
te danas kupila ovo. fini žersej, boje su drugačije i lepše uživo.
aaaa, videla sam ovu!traži popunjenost u stanovitom delu :cry:super je!ja dobila jednu m&s (ko bi rekao?!) žersejsku, sad ne mogu da nađem sliku. ima kaiš od istog materijala, 3/4 rukave i taj print uzdužno napred i pozati, do kolena je, suknja ide u A a izrez je čamac. sad bih crne baletanke <_<
Link to comment
aaaa, videla sam ovu!traži popunjenost u stanovitom delu :cry:
e, nije tako strašno zahtevna, mada deluje. nekako je pametno napravljena, hini sise i gde ih baš nema. dosta sam zadovoljna, mada ova slika gore nista ne valja colourwise ni oblikwise (haljina je dominantno ljubičasta, uopšte nije plava, ona druga boja je boja starog zlata, a dužina je ispod kolena - nisam kratkonoga, stvarno je duža)
Link to comment
gde vi kupujete te aljine ?tj. da li sam dobro razumela da ih pazarujete negde ''u živo'' ?
monsoon knez mihajlova ili delta city. ali razmisli, dudo, to je put pakla, i to ne jeftin. imaš slatkih a povoljnih haljinica u nikolasu (kad kazem povoljno, mislim 2700 rsd na sniženju).
Link to comment
monsoon knez mihajlova ili delta city. ali razmisli, dudo, to je put pakla, i to ne jeftin. imaš slatkih a povoljnih haljinica u nikolasu (kad kazem povoljno, mislim 2700 rsd na sniženju).
e hvala ti na odgovoru, sad znam tačno i koja je to radnjama ne verujem da ću da se navučem, kriza me i lično stigla ove godine iz hiljadu razloga, sve se sastavilo :cry:nego, kad sam u gradu, bar da malo parim oči a imam i bezobraznu ideju da malo probavam a ne kupujem :wicked:tj. rodica još nije počela da šije one dve aljine što su materijali koštali ukupno 1500 din :s_w:pa bih da ukradem kroj koji mi bude dobro stajao
Link to comment

svake godine volim da kupim jednu savrsenu letnju haljinu. samo jednu ako nadjem, zadovoljna sam. prosle godine za 4 meseca trazenja sipak. ove godine leto nije ni pocelo, a ja dobila savrsenstvo: crnu, svilenu, do zemlje, sasivenu kod krojacice, repliku jedne dizajnerske haljine. mnogo sam srecna. :)

Link to comment

Daj sliku. Da odmorimo oči od boja. Ja ove godine (kao i prošle, bezuspešno) tražim crnu haljinu do poda, za svaki dan. Nešto ultra jednostavno. A mrzi me da se cimam sa krojačicom, hoću gotovu!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...