Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Onda je to onaj smarac Marko Karadzic koji je promovisao gej paradu i ljudska prava i tako te stvari... Pomocnik kod Ljajica cini mi se. Sta ce on tu, Bog sveti zna?
mislim, kad bi ovde za promenu napisao nesto sa gramom mase koja se kod homo sapiensa zove mozak, verovatno bi forum otisao odmah u tri lepe pizde materine.
Link to comment
mislim, kad bi ovde za promenu napisao nesto sa gramom mase koja se kod homo sapiensa zove mozak, verovatno bi forum otisao odmah u tri lepe pizde materine.
:lol: :lol: :lol: Dobro je da ti pises sve pametno i u skladu sa zdravim razumom. Samo nastavi. ti si moj idol uvek bio. :wub:
Link to comment

nije problem sto sam ja tvoj idol a i ti moj, nego me fantasticno zabavlja da iz tmine forumske anonimnosti zapisavas jednog od retkih ljudi u vlasti ove drzave koji ima muda da ima nekakav stav i da iza njega stoji. narocito kada stvari nazove svojim pravim imenom - to sto je drzavni sluzbenik ga ne sprecava da stranku koja zastupa fasisticke stavove nazove fasistickom. jbga, mozda vredja tvoj politicki izbor ali je to za standarde srbije neopisiva ljudska i gradjanska hrabrost.

Link to comment
nije problem sto sam ja tvoj idol a i ti moj, nego me fantasticno zabavlja da iz tmine forumske anonimnosti zapisavas jednog od retkih ljudi u vlasti ove drzave koji ima muda da ima nekakav stav i da iza njega stoji. narocito kada stvari nazove svojim pravim imenom - to sto je drzavni sluzbenik ga ne sprecava da stranku koja zastupa fasisticke stavove nazove fasistickom. jbga, mozda vredja tvoj politicki izbor ali je to za standarde srbije neopisiva ljudska i gradjanska hrabrost.
To nije moj politicki izbor, al kad bi se manuo malo politicke zatupljenosti i vredjanja na nivou 2 osnovne ukapirao bi prostu stvar, da drzavni sluzbenik nema pravo da iznosi sopstveno misljenje o bilo kome, pa ni o drugoj politickoj stranci. To je zdrav razum, a ne moja odbrana DSS. Branim princip, a ne stranke. Napisao sam da on smara, jer kad god se pojavi pricao o "ugrozenima", ili zaista ugrozenima, pojavljuje se on. Kapiram da je to njegov posao, ali u prici o navijacima, njegov posao nema nikakvih dodirnih tacaka. Pre je Tole Karadzic pravi sagovornik, a njegov prezimenjak Marko sa fudbalom, bar po poslu kojim se bavi, nema nikakve veze!Svaka njemu cast sto ima hrabrosti da brani gej prava (odnosi se na njegovu angazovanost oko gej parade), zalosno je sto za to treba hrabrosti, ali u prici o navijacima on je potpuno pogresan izbor.Ako to ne razumes, onda OK. Edited by Milosh76
Link to comment
prosto ne mogu da verujem da pokusavas da nesto objasnis miloshu76. ne mogu da zamislim nista sa manjim sansama za uspeh.
Probaj da objasnis sebi, zasto uvek lupetas i uvek vredjas bez ikakve namere da ucestvujes u diskusiji. Nivo tvoje diskusije nikad nije na vecem nivou deteta od 10 godina, kad to ukapiras, svet ce biti bolji! Edited by Milosh76
Link to comment

@ikaru pravu si, ali ga iskoriscavam kao medijum za slanje poruka drugima koji imaju sposobnost percepiranja onoga o cemu pisem.da, zadatak je sluzbenika drzave zaposlenog u oblasti ljudskih prava da ukaze na svaki oblik njihovog krsenja, zloupotrebe i devijacija, bez obzira ko to radi. sve do predsednika drzave.

Edited by gazza1
Link to comment

bilo jekaradzic: "i mediji trebaju da uticu na mlade ljude i drzava i rts i crkva.."voditeljka:"ali gospodine karadzicu, setite se samo kako je bila velicanstvena sahrana patrijarha pavla.karadzic: WTF?!

Link to comment

Nisam gledala Insajder, i pratim ta dešavanja samo u osnovnim crtama. Sad sam pogledala snimak sa te utakmice i prilog na B92. Valjda zato što nisam redovno to pratila, sad sam prilično rezignirana. Bezobrazluk tih navijača i klubova (u ovom slučaju Partizana, koliko shvatam), prevazišao je svaku meru. Samo se pitam dokle će se te primitivne društvene grupe koje svoju snagu crpe iz brojnosti, glasnosti, drskosti, bahatosti, maltretirati ostatak javnosti, novinare, koga god.. Ne znam detalje, ne znam koja pravna sredstva su na raspolaganju, samo hoću ovom prilikom da izrazim svoj protest i 1 duboko gađenje prema tim čoporašima - navijačima i klubovima.. I prema nesposobnim državnim organima. :puke:

Edited by Luka
Link to comment
Drzavni sekretar za ljudska i manjinska prava. Jedan od retkih koji zaista imaju obicno muda da kazu ono sto treba reci. Recimo da je pre dan ili dva javno nazvao DSS fasistickom strankom.
...što mu nije trebalo, i gde je nemalu grešku napravio...naime, dss-ovu primedbu da se status mađarske i ostalih nac. manjina izjednačava sa statusom većinskog naroda čija je srbija matična država, predstavio je kao neslaganje sa tim da pripadnici manjina uživaju ista građanska prava kao i srbi, te ih nazvao fašistima. zamena teza. taj stav možda nije dobar ali je legitiman, jer u nacionalnim državama (kakva je i srbija) nemaju sve nacionalne grupe jednak status, tj. nisu svi konstitutivni
Link to comment

Rekao bih da se u njegovom ministarstvu sprema racionalizacija i smanjenje broja činovnika. Pa se snažno preporučuje u emisiji sa jasno omeđenom temom.Još nisam skapirao vezu između navijača i vojvođanskog statuta :huh:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...