Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ali treba da dokaže ako iz toga nešto prpizilazi.Pitanje je naravno da li je neko nasilnik i ubica zato što je navijač, do čega će neumitno dovesti brzopleto zaključivanje. Ovakve emisije mogu biti dvosekli mač - žigosaće svakog ko nosi , recimo, :Hail: dres.
Nece biti nikakav mac jer je 15 puta ponovila da pravi distinkciju izmedju ekstremnihTM i obicnihTM navijaca. Drugo, ne treba ona nista da dokazuje. Kome nije jasno koji su se sljamovi tu skupa slizali, ne treba ni da prati temu. Pitanje je samo dokle ce u dubinu tj visinu da idu istrazni organi i da li ce medj' sudijama da se konacno napravi neka cistka pa da pojedini mogu na miru da se bave fudbalom u upravnim odborima.Zamerka opet tehnicke prirode. Ako vec postoji, a postoji, snimak Arkana na Maksimiru zaista je nesuvislo taj deo price pokrivati random snimcima iz Obilic perioda. Ali to sam samo ja.Inace, zabavan osvrt na ritam srca. Jebiga Visnja i Bekan najebase ni krivi i duzni :D Edited by McCabe
Link to comment

sto se portparola tice, vrlo je moguce da se covjek jednostavno plasi za svoje zdravlje, i da zbog toga nije smjeo da ima mishljenje o bilo cemu sta ga je brankica pitala.

Ovakve emisije mogu biti dvosekli mač - žigosaće svakog ko nosi , recimo, :Hail: dres.
jebiga, so be it. nikakva cijena ako se na kraju olosh odstrani. nista strasno ako u nekog nevinog budu upirali prstom jedno vrijeme, misleci da je on jedan od uligana.
Link to comment
sto se portparola tice, vrlo je moguce da se covjek jednostavno plasi za svoje zdravlje, i da zbog toga nije smjeo da ima mishljenje o bilo cemu sta ga je brankica pitala.
Pa što je onda kojikurac™ i pristao da govori u emisiji?Drugo, uprava nema stav o bilo čemu što se desilo pre Lukića... Pretpostavljam da nema stav ni o Bariju, Tokiju, Džajiću, Arkanu... Kakav malouman odgovor, ja prosto ne mogu da verujem... Bolje da je rekao da treba tetki da od nese lek i izašao iz kadra, od ovog što je baljezgao...
Link to comment

u pravu si, nije morao uopste da se pojavljuje. ljigavac je, ali ne mogu a da ne pomislim da se plasi da mu se ne desi nesto slicno sto se desilo marjanu markovicu...

Link to comment

jel vredi da se odgleda ovaj nastavak? treba mi jedno 2 sata da ucitam celu emisiju, pa da se ne smaram ako ne vredi.

Link to comment
ne mogu a da ne pomislim da se plasi da mu se ne desi nesto slicno sto se desilo marjanu markovicu...
Ma pretpostavka ti je apsolutno na mestu ali on se u drugom delu razgovora pozicionirao negde na pola puta izmedju picke i bahatog drkadzije ("to cemo na kafi" :puke:). To je podiglo pritisak. Edited by McCabe
Link to comment
jel vredi da se odgleda ovaj nastavak? treba mi jedno 2 sata da ucitam celu emisiju, pa da se ne smaram ako ne vredi.
Naravno da vredi, ali jebiga, da li je moguće da ti je at™ toliko spor? Vrati se ti lepo u Srbiju, bar ćeš ljudski at™ imati...
Link to comment
Naravno da vredi, ali jebiga, da li je moguće da ti je at™ toliko spor? Vrati se ti lepo u Srbiju, bar ćeš ljudski at™ imati...
ma moguce je, jebem mu mater. srbija je mila majka. neka neko okaci kada izadje na youtube
Link to comment

ne znam zasto kritikujete portparola. verujem da oni koji ga placaju imaju visoko misljenje o njegovom vecerasnjem nastupu.btw - zanima me zasto se evo vec u 2 emisije nigde ne pominje ime vladana batica. covek je bio ministar pravosudja upravo u periodu kada je formirana danasnja nomenklatura navijaca kao nedodirljive armije koja brani klub i naciju, a istakao se i personalnim resenjima iz svoje stranke tipa surbatovica kao gradskog sekretara za sport. to sto je danas niko i nista ga ne amnestira.

Link to comment

Odlicno primeceno, kao i Jovan Surbatovic, koji je od vodje navijaca dosao do sekretara za sport Beograda.... A opet nisu pomenuli prijave protiv Savije, iako kad su pricali o onom pandurskom sinu, zaboravih ime, je uvek i Savijino ime bilo na krivicnoj prijavi, videlo se par puta u snimku u prosloj epizodi.Od cele najave, klubovi placali advokate huliganima, ostalo je 1 pitanje bez odgovora i Curkovic koji pominje putovanja i pare za koreografije...Dosta losija druga epizoda.

Link to comment
u pravu si, nije morao uopste da se pojavljuje. ljigavac je, ali ne mogu a da ne pomislim da se plasi da mu se ne desi nesto slicno sto se desilo marjanu markovicu...
Pazi, bez ikakve patkometrije, meni je stav Partizana daleko pošteniji (u smislu, ne zamajavmo gledalište)... Nećemo da pričamo i kraj... Ovo je čisto zajebavanje ljudi koji gledaju... Kao, mi smo otvoreni, hoćemo pred kamere, nemamo šta da krijemo, a onda ispadnu duple budale... Em se vidi da kriju svako mišljenje koje može da ih kompromituje, bilo kod navijača™, bilo kod normalnih ljudi... Em se blamiraju, u ono ničega što je izasrano...(Množina je zato što portparol zastupa kompletnu upravu FK PreLukićaNijeNičegBilo®)I da, boji se za svoj život i imovinu... I vertovatno ne samo svoj, već i cele uprave... Pa što su onda, ti koji se boje, kojikurac™ na funkcijama u CZ... Nek rade nešto drugo, ako im je to tako stresno i živtno-imovinski ugrožavajuće...
Link to comment

dopustam da sam mozda lose obavesten, ali je veza grobara i njihove uprave bila daleko manje otvoreno kriminalna nego u slucaju najvecih, ako nista drugo ono zbog zeke - pa su grobarske grupe ocigledno naucile da se snalaze i bez uporista u klubu (gudra itd). sto ne znaci da se dosta toga nije u medjuvemenu nadoknadilo. tek, grobarska uprava je bila mnogo suptilnija u svemu tome od ovog ciganskog sljama koji su svi kolektivno za po 100 godina robije svaki.

Edited by gazza1
Link to comment

Doduse i pitanja su bila tendeciozna. Da ga je pitala recimo... koliko je novca Zvezda dala u tih poslednjih 6 meseci za ispade svojih navijaca u zemlji i inostranstvu? Pa onda, zasto klub ne pozove na odgovornost neke od navijaca ili ih bar prijavi policiji, ako vec znaju ko su ti sto unose baklje i koriste ih? Pa recimo, kako komentarise zaplenu velike kolicine baklji i ostalih eksplozivnih sredstava na Severu i ostalim delovima stadiona... Ona pita o majicama i skandiranju...Sta PR FKCZ misli o skadniranju navijaca Zvezde kojima se poziva na linc drugih nacija... i tako dalje. To su pitanja konkretna i u kome ne bi mogao da vrda, a ne pitanja... Lukic je rekao "na vas zahtev sam isao kod Divca i Dacica"... to je ipak malo bezveze....

Link to comment
Doduse i pitanja su bila tendeciozna. Da ga je pitala recimo... koliko je novca Zvezda dala u tih poslednjih 6 meseci za ispade svojih navijaca u zemlji i inostranstvu? Pa onda, zasto klub ne pozove na odgovornost neke od navijaca ili ih bar prijavi policiji, ako vec znaju ko su ti sto unose baklje i koriste ih? Pa recimo, kako komentarise zaplenu velike kolicine baklji i ostalih eksplozivnih sredstava na Severu i ostalim delovima stadiona... Ona pita o majicama i skandiranju...Sta PR FKCZ misli o skadniranju navijaca Zvezde kojima se poziva na linc drugih nacija... i tako dalje. To su pitanja konkretna i u kome ne bi mogao da vrda, a ne pitanja... Lukic je rekao "na vas zahtev sam isao kod Divca i Dacica"... to je ipak malo bezveze....
Miloše, mašiš poJentu... To, očemu ti pričaš nije uopšte važno za ceo ovaj serijal, osim posredno... Cilj je bio da se pokaže, kako uprava FKCZ nema ništa protiv navijačkih ispada koji direktno ugrožavaju kompletan pravosudni sistem, kao što je pretnja sudiji i pokušaj pritiska na sudstvo... Da te ispade čaki i podržava, time što su vođe™ u telima FKCZ... I to je i pokazala, jer je mentol od portparola baš tako i odgovorio, kako je brankici trebalo... Tuc-muc, pa ništa...A ovo za Divca i Dačića je i meni bilo smešno, u prvom trenutku, a posle, kad čovek malo razmisli, zašto stvarno kod Dačića? Što nije išao kod Cvetkovića(:)), BBT-a ili ove plave ministarke za sport?
Link to comment
Doduse i pitanja su bila tendeciozna. Da ga je pitala recimo... koliko je novca Zvezda dala u tih poslednjih 6 meseci za ispade svojih navijaca u zemlji i inostranstvu? Pa onda, zasto klub ne pozove na odgovornost neke od navijaca ili ih bar prijavi policiji, ako vec znaju ko su ti sto unose baklje i koriste ih? Pa recimo, kako komentarise zaplenu velike kolicine baklji i ostalih eksplozivnih sredstava na Severu i ostalim delovima stadiona... Ona pita o majicama i skandiranju...Sta PR FKCZ misli o skadniranju navijaca Zvezde kojima se poziva na linc drugih nacija... i tako dalje. To su pitanja konkretna i u kome ne bi mogao da vrda, a ne pitanja... Lukic je rekao "na vas zahtev sam isao kod Divca i Dacica"... to je ipak malo bezveze....
Paaaa, u principu si u pravu ali bi joj na svako odgovorio da 1 Udruzenje gradjana nema veze sa 1 Klubom, a da su u Klubu pojedinci koji su mozda clanovi Udruzenja ali su 'nevini dok se ne dokaze' i tako u krug red izvlacenja, red kurcenja. Garnirano cinicnim podsmesima.Na kraju bi samo nasi televizori platili ceh.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...