Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Veliki obrt se nastavljaNikolić: vlast da spreči nasilje

Nikolić je upitao ministra policije Ivicu Dačića “kako može da trpi” porast nasilja na utakmicama. Nikolić je kritikovao Dačića da odgovornost prebacuje na druge, a da istovremeno sam nije dovoljno uradio na sprečavanju nasilja.“Kakve veze ima vlast ima sa navijačkim grupama, ko ih je formirao uopšte, ko je u upravama klubova, koje političke stranke imaju u upravama svoje članove, koje stranke vode klubove... To se najlakše istraži. Pa onda pitate tog ministra: 'Izvini, jesi ti u upravi tog kluba, pa to se kod tebe dešava'", kazao je Nikolić.
Kakva razlika od onog pre samo godinu dana kad ih je nazivao "to su naša deca"...
Link to comment
Veliki obrt se nastavljaNikolić: vlast da spreči nasiljeKakva razlika od onog pre samo godinu dana kad ih je nazivao "to su naša deca"...
Bilo bi ga zgodno priupitati zašto su samo radikalske zastave mogle da se vide na Partizanovom jugu i kome je Alkatraz do onomad bio finansijer u zamenu za političku zaštitu.Al u svakom slučaju je jako dobro što stoka sa tribina javno gubi podršku jedne od jadražih partija.
Link to comment
Nema ovo veze sa tim da li je neko vatreni navijac ili ne. Mozda si me pogresno shvatio. Stav klinca govori da bi zvalavi bi iskreno pjevao pjesme o Brankici, Urosu Misicu itd... kada ne bi bio u odijelu politicara. On zaista vjeruje u tu pricu. Nije to licemjerna politicarska spika kako bi se upoltronisao masi. Odijelo, lijepe rijeci, retorika, bijele rukavice su njegovo licemjerje. Kad to skine on je njihov. On ne vidi lose strane poruka koje se salju takvim pjesmama. Za njega je to jedna atmosfera. Razumijem politicare koji se plase navijaca. Kukavice su, podilaze im iz straha i to je ok. Mislim da je to lose ali takvo ponasanje razumijem. Razumijem i glupake koji ne shvataju kakvo se zlo krije iza te price. Ali on to zna, on nije glup, ovo gore govori da im se i ne poltronise. On je prosto, u svojoj kuci, kad se razgaci i upali tv debil koji psuje Brankicu i koji smatra da je onaj olos nasa decaOpasno je to sto ce taj covjek za koju godinu biti ministar ili tako nesto.
Inace, pre sat vremena, otisao da kupim pljedzu ovde na Vozdovcu i dok cekam da majstor zavrsi, ulaze dva saobracajca.. Na pultu stoji novi broj Neloa, slika jednog od vodja u bekstvu, Djordja Prelica i veliki naslov "Narko-diler jaci od policije". Ulaze dakle saobracajci, narucuju has i gleda jedan od njih taj naslov i pocne da pripoveda: "Ej.. taj Prelic.. koja je to dileja.. Jednom sam bio u kaficu na Mirijevu, bio je i on tu... poceo da maltretira nekog lika, uzeo pistolj pa opalio u vazduh (onomatopejise tri pucnja).. i dolazi patrola na poziv.. kada su videli ko je, samo su se okrenuli i otisli". Edited by kokota
Link to comment
Inace, pre sat vremena, otisao da kupim pljedzu ovde na Vozdovcu i dok cekam da majstor zavrsi, ulaze dva saobracajca..
Da pogadjam...Vajat? Edited by April
Link to comment

veceras rts ide jako do samog kraja. emisija o navijacima, a gosti su homen, karadzic i dule savic.

Edited by kojot
Link to comment
veceras rts ide jako do samog kraja. emisija o navijacima, a gosti su homen, karadzic i dule savic.
Tole Karadzic se usudio da gostuje na TV u emisiji o kriminalu i navijacima? WOW, to treba gledati obavezno! Uz dobrog novinara, njemu ne gine crno-bela majica, ona iz Zabele... :)
Link to comment

mislim da nije taj karadzic, neki ministar, sekretar, sekretarica, stagod.jebao ih dule savic, zasto njega stalno zovu u emisije na ovu ili slicne teme

Link to comment

Onda je to onaj smarac Marko Karadzic koji je promovisao gej paradu i ljudska prava i tako te stvari... Pomocnik kod Ljajica cini mi se. Sta ce on tu, Bog sveti zna?

Link to comment
Onda je to onaj smarac Marko Karadzic koji je promovisao gej paradu i ljudska prava i tako te stvari... Pomocnik kod Ljajica cini mi se. Sta ce on tu, Bog sveti zna?
Drzavni sekretar za ljudska i manjinska prava. Jedan od retkih koji zaista imaju obicno muda da kazu ono sto treba reci. Recimo da je pre dan ili dva javno nazvao DSS fasistickom strankom.
Link to comment
Recimo da je pre dan ili dva javno nazvao DSS fasistickom strankom.
Ako je to rekao, onda je veca budala nego sto sam mislio. Ne zato sto je to rekao, nego zato sto drzavni sluzbenik nema pravo tako nesto da kaze za bilo koju stranku, pa ni za DSS.On ce verovatno pricati istu pricu o ugrozenosti manjina (navijackih verovatno) i uticaju politike na sport. Ustvari cela emisija ce biti prepucavanje Savica i njega, dok ce Homen da demagoski skuplja poene (drzava ce uraditi, drzava se stara, drzava ce se obracunati...)... Propala emisija u startu!
Link to comment
Veliki obrt se nastavljaNikolić: vlast da spreči nasiljeKakva razlika od onog pre samo godinu dana kad ih je nazivao "to su naša deca"...
Ja sam juce posle duzeg vremena procitao intervju sa nekim od ovdasnjih politicara (Nikolic u Novostima). I ladno kaze lik: "Hocu sa Kostunicom, ali samo ako prihvata Srbiju u EU" :blink: Jos samo da Seselj ode sa Mesicem na kninsku tvrdjavu i Obraz da odobri gej paradu i to je to.
Link to comment
Drzavni sekretar za ljudska i manjinska prava. Jedan od retkih koji zaista imaju obicno muda da kazu ono sto treba reci. Recimo da je pre dan ili dva javno nazvao DSS fasistickom strankom.
Ima muda što vređa parlamentarnu stranku države čiji je činovnik ? Meni to liči na glupavost, ali valjda takve biraju za sekretare. Slušao sam ga već - kao da je išao na seminar iz govorništva kod radikala. Očekujte čupanje kablova
Link to comment

potpuno ste u pravu kada kazete da predstavnik izvrsne vlasti ne sme da naziva parlamentarnu stranku fasistickom. prosto, to nije njegov posao. time se bavi ustavni sud.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...