Jump to content
IGNORED

"Insajder"


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

strašno je šta sve rade ovi današnji "klinci". Pre nekoliko godina, na košarkaškom terenu, shvatio sam neke stvari. U moje vreme :lol: čak i kada smo završavalli gimnaziju, znalo se da moramo da se sklonimo sa terena kada su dolazili "stariji", eventualno je neko od nas mogao da igra sa njima da popuni broj ako njih nema dovoljno. A ovu današnju decu ne možeš da pomeriš sa terena, i ako lepo zamoliš - oni prete svim i svačim <_<
Link to comment
strašno je šta sve rade ovi današnji "klinci". Pre nekoliko godina, na košarkaškom terenu, shvatio sam neke stvari. U moje vreme :lol: čak i kada smo završavalli gimnaziju, znalo se da moramo da se sklonimo sa terena kada su dolazili "stariji", eventualno je neko od nas mogao da igra sa njima da popuni broj ako njih nema dovoljno. A ovu današnju decu ne možeš da pomeriš sa terena, i ako lepo zamoliš - oni prete svim i svačim <_<
:lol: Upravo tako. Mi igramo dok oni ne dođu. Onda mi čekamo sat ili dva da njima dosadi, pa onda opet igramo. Oni naravn o igraju našom loptom. Dobro jedan od njih je posle bio u Šešeljevom obezbeđenju na onom snimku gde je obezbeđenje pucalo posle 5. oktobra. Danas još samo što mi ove današnje klince ne pitamo da igramo. :lol: Edited by Eraserhead
Link to comment
Kakva glupost od emisije veceras. Nisam znao da je biznismenima i politicarima zabranjeno da budu na funkcijama u sportskim klubovima.
Nije zabranjeno, ali zeli da pokaze povezanost sudskog sistema, politike i navijaca.
Link to comment

Snežana Samardžić Marković je ženska verzija Vuka Jeremića! Više razmišlja kako će nešto da kaže, nego šta će da kaže. Otud i neizmerna količina gluposti ali uz osmeh.

Edited by Lutador
Link to comment
Nije zabranjeno, ali zeli da pokaze povezanost sudskog sistema, politike i navijaca.
ali treba da dokaže ako iz toga nešto prpizilazi.Pitanje je naravno da li je neko nasilnik i ubica zato što je navijač, do čega će neumitno dovesti brzopleto zaključivanje. Ovakve emisije mogu biti dvosekli mač - žigosaće svakog ko nosi , recimo, :Hail: dres.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...